belasy_motylik
autor
2. apr 2024
😂😂😂😂😂
2. apr 2024
🤣🤣 po roku hlásim, stav este nezmenený
2. apr 2024
Bože ja dnes u Dr ako neandertalec nevěděla som sa vykoktat..🙈 2.5r...to znamená že už som úplně s mozgom fuč? 🤭🤣🤣
2. apr 2024
No neviem 🤣malá má 2,5 roka a ja som stále mešuge🤣🤣🤣🤣
2. apr 2024
belasy_motylik
autor@zuzi0911
@pink_lady
@lorin29 dievčatá, nechcem vás obrať o nádej, ale mne sa do pôvodného stavu nevrátil ani po vyše 10 rokoch, už tomu veľkú nádej nedávam 😂
2. apr 2024
Ja plavne prechádzam z tehotenskej do stareckej demencie 😀
2. apr 2024
belasy_motylik
autor@zitaje ale zase aká plynulosť 😄
2. apr 2024
Po 11rokoch a furt nic 🙈🙈😁😁 niekde sa stala chyba
2. apr 2024
