Novinky
betina1984
4. feb 2018
Musim zdielat s FB... Skoro som sa pocurala...

Niet nad detskú úprimnost. Ak máte dcéru pravdepodobne riešite podobnú dilemu keď povie “Tati ja musím ísť kakať.” Na pánsky alebo na dámsky ?

Samozrejme že ju odtiahnem na pánsky, lenže ona protestuje: “Toto je pre chlapčekov! A ja som dievča.”- “No to máš smolu ja na dámsky nejdem, prečo sa ti tu tak nepáči?” Na čo Viki odpovie nesmrteľnú vetu: “Pretože tu je to plné bimbasov!”

Na to Nieje čo povedať. Má pravdu. Do značnej miery. Jeden pán pri pisoári musel na chvíľku prestať , pretože sa začal veľmi smiať. “A chlapci sú čuňatá. Jožko v škôlke hovoril, že raz počúral aj svetlá na strope .” “No to má výkon” ocenil som a tlačil som Viki do kabínky. “A učiteľka sa vraj pýtala čo to robí a on sa otočil a očúral aj ju.” Viac pánov pri pisoároch muselo prestať , ale Viki si ich vôbec nevšímala . “A pani učiteľka kričala takže dobehla aj pani upratovačka” na chvíľu nastalo ticho v napätom očakávaní. Viki si rozopla nohavice a vysadil som ju na misu. “A tiež ju očúral”

Pánske záchody sa zmenili v Comedy Show. “Radšej tlač” povedal som zničene. “Mne to nejde, Pomôžeš mi?” Vedel som že každý načúva, ale čo som mal robiť...”Heeee...” začal som neochotne. A Viki sa chytila “Heeee...” A od vedľa z kabínky sa ozvalo “Heeee...” A od pisoarov sa ozvalo niekoľkohlasné “Heeee...” Boli sme tlačiaci zbor. Viki to nadchlo. takže to skúsila ešte niekoľkokrát.

Hlavne že to zabralo a padalo to tam a komentovala to slovami “Jeeej mne sa úplne vysypalo bruško..” A potom to zaklincovala “Urobím celú rodinku čokoládových anakond, dobre?” Radovala sa . Len som odovzdane prikývol. “ Ja som si myslela, že si len prdnem a teraz sa mi narodila celá rodinka” kopala spokojne nôžkami do misy. “Ja sa snáď dnes ani nevyštím” zaznelo od pisoáru keď ustal smiech... Hotovo

Hľadal som vlhčené obrúsky, Viki chvíľu čakala, potom sa jej to čakanie zdalo dlhé, tak hovorí “ Ty si zabudol hajzel papier! A teraz tu budem musieť stáť a čakať až kým neuschnem!” Našiel som ich. Utreli sme, obliekli sa , Viki chcela sama spláchnuť. Tak som ju nechal spláchnuť a ona “Pá Pá hovienka! Majte sa, pekne plávajte a nezlosťte tam.”

Pri pisoároch by sme z fleku mohli vyberať vstupné. Ťahal som dcéru von. Zatiaľ čo si vyhrnula rukávy prišla z otázkou dňa: “Oci a čo robia hovienka, ktoré nemajú ani mamičku ani ocka?” Prehltol som vetu, že to asi budú zasrané siroty, rýchlo som jej umyl ruky. Zmohol som sa iba na “Neviem Viki, poď ponáhľame sa.”

Pisoáre sa konečne uvoľnili a jeden z chlapov pri vychádzaní hovorí kamarátovi “Tu je to super, sem musíme chodiť častejšie” No. My nie. Už nikdy!!!
Zobraz celú správu