icon

Dnes ma nasa Alzbetka krasnych 5 rockov.Boze,ako rychlo ten cas leti.Nedavno bola len maly uzlicek a dnes uz velke dievcatko.

avatar

gratulujem 😘 a čo monitor??

29. apr 2017
avatar

@helencek dakujem,aky monitor?

29. apr 2017
avatar

@betunka39 prepáč,tá druhá polka patrila inde 😀

29. apr 2017
avatar

haha

@betunka39 veru nas ma v juni... az sa mi chce plakat ze o rok skola

29. apr 2017
avatar

Všetučko najlepšie prajeme

30. apr 2017
avatar

Dakujem,vsetkym

30. apr 2017
avatar

Vsetko najlepsie

30. apr 2017
avatar

Všetko najlepšie malej veľkej slečne 😘 🌹

30. apr 2017
avatar

a ja sa pripajam hoci neskoro ale az teraz som nasla vas blog ....vsetko najlepsie alzbetke k narodeninam ....vela zdravicka ....a nech sa drzi a nech je obklopena laskou vas vsetkych doma

sticker
2. máj 2017
avatar

@maria39 dakujem velmi pekne

2. máj 2017