Dnes ma nasa Alzbetka krasnych 5 rockov.Boze,ako rychlo ten cas leti.Nedavno bola len maly uzlicek a dnes uz velke dievcatko.
Všetučko najlepšie prajeme
30. apr 2017
betunka39
autorDakujem,vsetkym
30. apr 2017
Vsetko najlepsie
30. apr 2017
Všetko najlepšie malej veľkej slečne 😘 🌹
30. apr 2017
a ja sa pripajam hoci neskoro ale az teraz som nasla vas blog ....vsetko najlepsie alzbetke k narodeninam ....vela zdravicka ....a nech sa drzi a nech je obklopena laskou vas vsetkych doma

2. máj 2017
gratulujem 😘 a čo monitor??