...Iɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ…
😀 u mna to momentalne plati.Po prestahovani zijeme medzi krabicami a akosi nedokazem najst miesto veciam ktore uz raz svoju poziciu mali......
No v tomto ti neporadím bohužiaľ, ale kús si nájsť nejaký systém, najprv si rozdel krabice každú do tej izby kam tie veci budú patriť, tak si ich aspoň rozdelíš (čo patrí do detskej daj tú krabicu do detskej a tak) lebo ked ich máš všetky nahádzané na jednej kope veru nie je bohvie čo, potom človek ani nevie čo kde má. A potom už iba začneš izbu po izbe ukladať. Pomaly sati to minie, a všetko si zas nájde svoje miesto. Držím palce 🙂
no prave ze toto uz prebehlo a akosi mi nic nikam nesedi :-/
bianca aj ja, aj ja ..........
Bianca, mi citas myslienky... Mna caka stahovanie o 2 tyzdne!
Hihi, no super, my ideme len 25 km od mesta, ale aj tak to iste bude zabava. Ale zase, konecne trojizbak, takze sa nestazujem 🙂 Drzim palce aj Tebe.
Jéé, Barborka je narozená ve stejný den jako můj manžel, akorát tedy o 34 let později🙂 Všechno nejlepší k pozítřejším 2. narozeninkám😉
krasny fotolog.... 😀 😀
Jééj, dobrééé 🙂 teda ten text, nie to že máš celý život hore nohami 🙂