icon

V nedelu som bola u nas doma na bazene, test ph a chlor vsetko v poriadku. Ale ja od nedele vecera, pocitujem dole, neprijemne svrbenie, palenie. Inak ziadny iny problem nemam. Nikdy som nic podobne nemala, viete mi prosim poradit co si kupit v lekarni?

avatar

Canesten tableta+Canesten krém....ideálne nie ťa 1 dňová ale čo sú tri kusy a krém aspoň týždeň trikrát denne...a obmedziť sladké na chvíľu. Nemusí to byť z bazéna

Včera o 10:11
avatar

Sadni do lavora s repikom. Uvar si čaj z repika vyluhuj daj do lavora keď bude vlažný sadni.vymi. sed dlhsie a sprav si takto pár krát neuškodí. Alebo ešte Canesten gyn.

Včera o 10:11
avatar

nemusíš mat hned kvasinky, môžeš mat len vysušenejšiu sliznicu , skus nejaky gel ako lactofel alebo podobne
nedavala by som si hned canesten

Včera o 10:13
avatar

Ja by som kupila canesten, ked to trva uz 2den.

Včera o 10:19
avatar

Inak nebola na teba voda studena ? Tam dole ja som vzdy z bazenov zle citila…inak mast fungicidin mne vzdy pomohla i po atb….

Včera o 10:20
avatar
@jeennyv

Inak nebola na teba voda studena ? Tam dole ja som vzdy z bazenov zle citila…inak mast fungicidin mne vzdy pomohla i po atb….

@jeennyv 27 stupnova

Včera o 10:22
avatar

Dakujem dievcata

Včera o 10:23
avatar

A nemas len rozhasenu mikrofloru? Ze vela chloru ti narusilo prostredie? Ja by som najskor skusila vaginalne probiotika na tyzden...

Včera o 12:01