V nedelu som bola u nas doma na bazene, test ph a chlor vsetko v poriadku. Ale ja od nedele vecera, pocitujem dole, neprijemne svrbenie, palenie. Inak ziadny iny problem nemam. Nikdy som nic podobne nemala, viete mi prosim poradit co si kupit v lekarni?
Sadni do lavora s repikom. Uvar si čaj z repika vyluhuj daj do lavora keď bude vlažný sadni.vymi. sed dlhsie a sprav si takto pár krát neuškodí. Alebo ešte Canesten gyn.
nemusíš mat hned kvasinky, môžeš mat len vysušenejšiu sliznicu , skus nejaky gel ako lactofel alebo podobne
nedavala by som si hned canesten
Ja by som kupila canesten, ked to trva uz 2den.
Inak nebola na teba voda studena ? Tam dole ja som vzdy z bazenov zle citila…inak mast fungicidin mne vzdy pomohla i po atb….
Dakujem dievcata
A nemas len rozhasenu mikrofloru? Ze vela chloru ti narusilo prostredie? Ja by som najskor skusila vaginalne probiotika na tyzden...
Canesten tableta+Canesten krém....ideálne nie ťa 1 dňová ale čo sú tri kusy a krém aspoň týždeň trikrát denne...a obmedziť sladké na chvíľu. Nemusí to byť z bazéna