bibi_adka
autor
11. nov 2016
Aj my mame hody piect idem dnes... zavidim ze mas uz hotove 😀
12. nov 2016
6... ibaze zistujem ze praskovy cukor dosiel
Tak asi nieco ine musim vymysliet
12. nov 2016
Nalozene v rure, kokos nemam tak som dala stavu z pomaranča - som zvedava co sa z toho vykluje
12. nov 2016





Taketo fotky by mali na vecer zakazat 🙏