Poprosím recept. Na nete ich je veľa ale žiadny nevyzerá ako ten tvoj 🙂
6. mar 2021
🤤🤤🤤 moje nervy!! Toto robievala maminka a mne nezostal recept 😥😥😥, hneď by som si dala🙏🙏🙏
7. mar 2021
Jeeeej vieš poskytnúť aj recept?? ❤️
7. mar 2021
Vas si vsimam uz dlhsie,mate vsetko tak krasne upecene a same dobre veci.Ste velmi sikovna,mat Vas doma tak mam 100 kg😁👍
7. mar 2021
bibi_adka
autor@myskahryzka ďakujem napíšem recept
7. mar 2021
bibi_adka
autorBabulky tu je recept čo som ja vybrala
Rezy som robila prvý krát tak som z netu vybrala prvý čo sa mi pozdával ale na budúce namiesto hladkej múky dám polohrubu lebo tie korpusy sa mi moc nepáčia
Zákusok je aj tak chutný no nie je to taký nadychany ako som zvyknutá mať
7. mar 2021
bibi_adka
autor7. mar 2021
bibi_adka
autor7. mar 2021
bibi_adka
autor7. mar 2021
bibi_adka
autor7. mar 2021
bibi_adka
autor7. mar 2021
bibi_adka
autorMoje poznámky
7. mar 2021










Mňam. Tak toto sú moje najobľúbenejšie rezy z detstva a nevedela som za toho svätého zistiť, ako sa volajú. Ďakujem moc. 😘 Mimochodom, vyzerajú famózne. 🤤🤤🤤🤤