@tosomja u nás sa volala lúsková polievka 🙂. Som rada, že ju poznáš
@maryetta nie nie, fazulky bolo dost 😉 ale mama (fazulku som zbierala v jej zahrade) mala svetle struky fazulky, tie dost splyvaju so zemiakmi
Poznám robím bežne, ale bez kôpru👍
U nás sa volá jednoducho zelená fazuľa 😊, ale tiež bez kôpru
Mňam, vyzerá super
@kyara666 🤗🤗 dakujem
Varila som ju včera 😁😁😁 ja sa jej neviem dojest
Ano, u nas sa vola strukova fazula🙂
Strukova alebo luskova ju my voláme 🙂 aká náhoda akurát som ju pred hodinou dovarila 🙂
@romikk22 to je sranda 😀..nech ti chuti 🤗
@titulienka 😁👍
Uz uz vidim. Slepa som. Asi z toho hladu 😂 mnam ale dala by som si. A veru aj kopor 😉
Poznam a bezne varim 🙂 polievka zo zltej fazulky. Zboznujem ju vo verzii ako vari moja svokra 🙂
@bienennest dakujem podobne 🙂


Samozrejme. "stručková polievka" po našom 🙂 moja obľúbená.