icon

Ahojte, prosím nemali ste opuchnute a zároveň bolestivé za uchom, v tej ryhe, kde sa vzadu ucho spája s hlavou? Mám tam pozdĺž taký pásik asi 2cm opuchnute a bolestivé. Foto len mnou v komentári, musí mi to manžel lepšie odfotiť, len aby ste videli kde asi. Ak ste take mali, ako ste to riešili, čo na to?

avatar
Dnes o 17:27
avatar
@blaznivababa

@blaznivababa napíš do skupiny zdravotníkov

Dnes o 18:18