icon

A jediný šéf ktorého najviac miluješ,respektujes a nedáš na neho nikdy dopustiť aj keď ti platí plnými plienkami 😀 :-*

avatar

A pre ktoreho sa oplati robit aj 24hod 😂

6. okt 2016