Ahojte mamicky mohla by som vas poprosit ake mate tatoo deticiek ? Dnes alebo zajtra ideme so sestrou si dat a ja mam pribliznu predstavu len by som to chcela este niako vysperknut 💎 miesto mam pri klucnej kosti ano ano tam to boli najviac 🙂 a dakujeeeem
Ja mam datum a cas jej narodenia na stehne
21. jún 2017

Ja mam tetovania, ale bábätka este este keďže som tehu. Ale chystám sa potom ked poradím a dokojim. 🙂