Ahojte prosim vas ako je to s tym prispevkon od statu 300€ do kedy to treba poziadat,kde po pripade ake su podmienky? Dakujem
Myslim ze nam vytru zrak ked to zrusia 🙈 ak teda myslime ten SOS príspevok
@ofzuza len či taký príspevok, alebo taký príspevok je pre všetkých... Vieš ako to myslím 🥴🥴🤣🤣
.iba ak by ti sociálna pracovníčka ,ktorá chodí do osád poradila ...tie vedia o všetkých príspevkoch od štátu.. ja teda netuším koľko je ďalších príspevkov..
@etelkatelka to máš pravdu ..
no podla mnamysli 300 eur co je pre ludi na hmotnej davke. tehotenska davka nie je nahodou “iba” 100eur?
@mentolka12 tehotenska je od 215 vyssie 🙂 tiez si myslim, ze pani mysli hmotnu nudzu
veď tých 300 eur ešte ani neschválili, či?
SOS dotácia či aký príspevok máš na mysli?
Aký príspevok konkrétne myslíš?
Prepacte ja som zabudla ze je vela prispevkov...mala som na mysli to SOS
Gynekológ ti dá tlačivo a to zanesieš na sociálnu poisťovňu