Artsablony take robia...ja som si z tade objednala...vyzera to ako svetle drevo ale je to vlastne plast cena bola asi 16€
Ano Artsablony. Ja mam odtiaľ dve je to krásne
Ano robia ale nechcu mi urobit fotku vo formate A4... Cize oni nie 🙂 ale dakujem
@drobcek26l
@mimaapeto
Skus napisat tejto kocke 😊
https://m.facebook.com/Žužu-design-198741467481...
Ja som davala robit Amelie decor, su na FB a kocka je naozam velmi ochotna
@ajvy66 uz sa mi tato pani ozvala 🙂
Taketo som urobila prvemu a chcem aj druhemu preto lem foto zhamam 🙂
@blondinka152 toto ste prosim kde davali robit? A cenovo? Je to krasne
@kajkadv toto som si robila sama aj teraz budem 🙂
@blondinka152 a robis aj druhym? Ak ano, ako cenovo?
@kajkadv to by sa ani nedalo na kolko na boku su otlacky drobceka 🙂 a to cele je v ramiku 😉



Toto by aj mna zaujimalo 🙂