Co berete drobcom v prvy den skolky ?
Neviem ci aj nahradne oblecko a papuce alebo nie :-/
Určite aj náhradné ktoré bude mať vskrinke a prezývky určite.
A v com bude v skolke ak nie v papuciach? Bosy? A aj v prvy den sa moze obliat a bude potrebovat prezliect...akurat ak nebude spat, tak netreba pyzamo, ale papuce a nahradne oblecenie je uplny zaklad, aj keby nic ine nebolo
Papuce urcite a oblecko podla uvazenia😊
Ja beriem papučky a oblecko na prezlecenie tiež veď keď nevyuzije v prvý deň zostane v skrinke na neskôr 😉
Vsetko ved tam ide na cely den
Jasne vsetko beriem.prvy den je taky isty ako ostatne
Este ked sa niekto opyta, ze nevie,,co obliect, ok. Ale papuce? Ved to je zaklad
Papuce, pyzamo, nahradne oblecenie, to je zakladna vybava, u nas bolo vyvesene na nastenke hned prvy den co naviac treba a to uterak, mydlo, kefka, pasta, toaletak, farbicky, toto vsetko postupne dalsie dni
u nas sa berie vsetko... papuce, kefka, pasta, toal. papier, mydlo, uterak,vreckovky pyzamko nahradne oblecenie(tricko, gatky teplaky) vsetko oznacene menom
@dodinkova u nas napr len do 12 su v prvy den.
@dodinkova ideme.len na hodku dve
@blondinka152 tak papucky stacia
Vsetko. Aj pauce, aj pyzamo, aj nahradne oblecenie