Ja mám rovný ale kupony už veľmi dlho ak by sa pokazil tak by som si vzala nový tiež zase rovný ale s pedálom
Rovný ale s pedálom, ultramax turbo. Ja tie strapcové okrúhle neznášam.
Určite plochý.
Ja mám rovný s pedálom. Je super
Rovné lepšie sa dá dostať do rohov, pedále sa kazia
Mala som rovný bez pedála.mne sa zdalo, že nie je dobre vyžmýkaný a po 6 mesiacoch sa zlomil a bolo po probléme.
Ja mám plochý, ale chcela som plochý rotačný, len som zle objednala. Umýva sa s ním super, ale myslím, že ten rotačný by sa lepšie vyžmýkal.
Mala som okruhly,teraz mam rovny ale bez pedála.som spokojna s oboma,ten rovny som kupovala zo zvedavosti 😃 takze mam doma obidva a pohoda.ale je pravda,ze s rovným lepsie zhrniem smietky ako s okrúhlym.
Druhý mam a topka
Za mna zas rotacny... je to trojuholnikova hlava, vytrie rohy perfektne... aj schodisko, vytieram nielen naslapnu cast ale aj tu kolmu. A jednoznacne topka. Tie ploche su pre mna cista katastrofa.
Mám rotačný už dlho a max spokojnosť
@64jarka64 rucku mas vytiahnutu na maximum? Mne je Ok
@mk1111111111 ano mam
Rotacny 👌
Dakujem ale vidim ze stale mam rovnaku dilemu asi musim sama skusit 😁😁😁

Za mna ten druhy, lepsie sa s nim dostanes do rohov. Ale zase rotacny sa tusim vyzmykal viac do sucha.