icon

Ktory je podla vas lepsi? Rotacny ci ten druhy ? 🙂

avatar

Za mna ten druhy, lepsie sa s nim dostanes do rohov. Ale zase rotacny sa tusim vyzmykal viac do sucha.

27. nov 2022
avatar

Ja mám rovný ale kupony už veľmi dlho ak by sa pokazil tak by som si vzala nový tiež zase rovný ale s pedálom

27. nov 2022
avatar

Rovný ale s pedálom, ultramax turbo. Ja tie strapcové okrúhle neznášam.

27. nov 2022
avatar

Určite plochý.

27. nov 2022
avatar

Ja mám rovný s pedálom. Je super

27. nov 2022
avatar

Rovné lepšie sa dá dostať do rohov, pedále sa kazia

27. nov 2022
avatar

Mala som rovný bez pedála.mne sa zdalo, že nie je dobre vyžmýkaný a po 6 mesiacoch sa zlomil a bolo po probléme.

28. nov 2022
avatar

Ja mám plochý, ale chcela som plochý rotačný, len som zle objednala. Umýva sa s ním super, ale myslím, že ten rotačný by sa lepšie vyžmýkal.

28. nov 2022
avatar

Mala som okruhly,teraz mam rovny ale bez pedála.som spokojna s oboma,ten rovny som kupovala zo zvedavosti 😃 takze mam doma obidva a pohoda.ale je pravda,ze s rovným lepsie zhrniem smietky ako s okrúhlym.

28. nov 2022
avatar

Druhý mam a topka

28. nov 2022
avatar

Za mna zas rotacny... je to trojuholnikova hlava, vytrie rohy perfektne... aj schodisko, vytieram nielen naslapnu cast ale aj tu kolmu. A jednoznacne topka. Tie ploche su pre mna cista katastrofa.

28. nov 2022
avatar

@riamia91 mam rovnaký nazor

28. nov 2022
avatar

Mám rotačný už dlho a max spokojnosť

28. nov 2022
avatar

@riamia91 nieje ti kratky?mna hrozne boli z neho chrbat co mi je kratky

28. nov 2022
avatar

@64jarka64 rucku mas vytiahnutu na maximum? Mne je Ok

28. nov 2022
avatar
28. nov 2022
avatar

Rotacny 👌

28. nov 2022
avatar

@64jarka64 nie, v pohode ma 170cm... dokonca mne to dcera pokazila to vysuvanie, tak to mam na pevno na max.

28. nov 2022
avatar

Dakujem ale vidim ze stale mam rovnaku dilemu asi musim sama skusit 😁😁😁

30. nov 2022