poradte aky mobil robi najlepsie fotky 🙂
dakujem
Neviem, ci najlepsie, ale s najnovsim iphonom by si bola spokojna 🙂
Mám iPhone XS a fotí brutálne
iPhone urcite
@nadhja nie každý... mala som 8 a to bolo teda nič moc
opravujem na android 🙂 ale dakujem
IPhone nerobí naj fotky,mám ho sama,určite lepšie foto robí Huawei a Samsung vyššej triedy.
Mam iphone xs, naj co som videla
@retatka ale mas najnovsi? Ja mam sedmicku a ked to porovnam s xs, tak moj je uplne trapny 😀
Ja mam Huawei nova 3 a robi krasne fotky
Ja mam Honor 10 a fotí krásne
@martinkaxp tiež mám 7-ku,sym má xs,no videla som fotky Huawei a Samsung nižšej triedy a krása,Iphone je dobrá, imidžovka,značka,,myslím,že za menej prachov kúpim omnoho lepší mobil inej značky ktorý nemá takú reklamu...
Google pixel XL
Samsung z tych drahsich...super fotky.
Samsung, za mna top.....
Honor 10 perfektne fotky
Mam samsung s8 plusko a nemenila by som😊Fotky su topkove😊
Mám samsung s9+ 😍 frajo predáva svoje Xko a ide si kúpiť tiež 😍
rozmyslam nad samsung s9 a huawei len tam neviem ktort je ten top :/
.