icon

poradte aky mobil robi najlepsie fotky 🙂
dakujem

avatar
25. dec 2018
avatar

Neviem, ci najlepsie, ale s najnovsim iphonom by si bola spokojna 🙂

25. dec 2018
avatar

Mám iPhone XS a fotí brutálne

25. dec 2018
avatar

iPhone urcite

25. dec 2018
avatar

@nadhja nie každý... mala som 8 a to bolo teda nič moc

25. dec 2018
avatar

opravujem na android 🙂 ale dakujem

25. dec 2018
avatar

IPhone nerobí naj fotky,mám ho sama,určite lepšie foto robí Huawei a Samsung vyššej triedy.

25. dec 2018
avatar

Mam iphone xs, naj co som videla

25. dec 2018
avatar

@retatka ale mas najnovsi? Ja mam sedmicku a ked to porovnam s xs, tak moj je uplne trapny 😀

25. dec 2018
avatar

Ja mam Huawei nova 3 a robi krasne fotky

25. dec 2018
avatar

Ja mam Honor 10 a fotí krásne

25. dec 2018
avatar

@martinkaxp tiež mám 7-ku,sym má xs,no videla som fotky Huawei a Samsung nižšej triedy a krása,Iphone je dobrá, imidžovka,značka,,myslím,že za menej prachov kúpim omnoho lepší mobil inej značky ktorý nemá takú reklamu...

25. dec 2018
avatar

Google pixel XL

25. dec 2018
avatar

Samsung z tych drahsich...super fotky.

25. dec 2018
avatar

Samsung, za mna top.....

25. dec 2018
avatar

Honor 10 perfektne fotky

25. dec 2018
avatar

Mam samsung s8 plusko a nemenila by som😊Fotky su topkove😊

25. dec 2018
avatar

Mám samsung s9+ 😍 frajo predáva svoje Xko a ide si kúpiť tiež 😍

25. dec 2018
avatar

rozmyslam nad samsung s9 a huawei len tam neviem ktort je ten top :/

25. dec 2018