Prosik vas kolko ste pribrali pocas tehu a vazili potom drobatka pri narodeni 🙂
Udajne to nesuvisi ale ja len tak pre zaujimavost 🙈😂
7 kg - dvojicky, maly mal 3 a mala 2,5kg. takze s plodovou vodou vazili viac ako som pribrala.
19kg a maly mal 3550g
1.tehu +26kg...babo 3180g
2.tehu +11kg...babo 2680g
14 kg, 3110 g
4kg navyse, babo malo 3730g. brucho mi dodriapalo akoby som pribrala 20kg.
Nesuvisi to spolu, ale ja 10 kg a dcera mala 3110g
11 kg mala ma 3150g. druhe tehotenstvo 10kg mala mala 3090g.
30kg 3850g
Prvé tehu 30kg a synček mal 4kg, druhé tehu 23kg a synček mal tiež 4kg
16kg, a maly vazil 2870g
11 kilov pri oboch, maly mal 4460g a mala 3870g
9 kg som pribrala a maly mal 3,5 kg
Ja asi 13 kilov a bábo vážilo 2460
17 kg , 3790 g
Prvé 24kg váha cca 3600 g, druhé 35kg cca3500 g.
Asi 11kg a deti 3500g
23kg a malý mal 3780g
Prvé tehu 11kg - syn 3004g, druhé tehu 10kg dcéra 3050g, tretie tehu 3,5kg - syn 3005g
Syn.8kg a zyn mal 4170g
Dcera18kg a 3850g
6 kg a dcera mala 3400g
Prvé 5,5 kg syn 2,5kg. Druhé 6 kg dcéra 2,6 kg
+13 kg, dcera 2800 g
Pri oboch 16 kg, Adka mala 3450g a Janik 4550g
12 kg a syn mal 3250g
24 kg 3630g druhe 16 kg 3710g
Ja som pribrala 11 kg. Syn mal 4120 g.
15kg, 2500g. Len teda pribrala som z 39,5kg na necelých 55kg.
A so mnou čo rodila jedna baba tak pribrala 6kg a malý mal 4960g.
7kg a 3150 , 12kg a 3950 narodil sa v 42tt
30 kg a malý vážil 4150
23kg-3.6kg, 25kg-4kg
Pri prvom 10kg maly mal 2880g a teraz 14 kg a maly mal 3450 g
26 kg a maly mal 2930g
Schudla som 9kg a maly mal 3070g
13kg - 3190g
20kg - 3200g
14kg - 3350g
- prvé a tretie tehotenstvo pôrod v 38tt,druhé v 40tt
5kg... 2740g😊
12 kg a drobec mal 2 800g 😉
1.) +13kg chlapcek 3200
2.) +15kg dievca 3600
20kg a maly mal 3450g
25kg a malinká mala 3580g
10kg a dcéra mala rovných 3000g
18kg a maly mal 3850g..
Ja som pribrala 10kg a Kubko mal 4070g🙂
24kg-Karinka 3820g.17kg-Riško 4180g.
Ja som schudla pri vsetkych troch od 12 do 9 kg a deti mali 2800 g, 3800 g a 3600 g.
Juuuuj kočky, to vazne ste niektore pribrali 25, 30 a aj viac kg??? 😥🙈😲 Vsak to uz je ako zle pre telo a jeho fungovanie a nehovorim o naslednom zhadzovani 🙈. Ja veru ked som bola tehotna, tak dr povedal ze 7kg je tak akurat pre babo a ze vsetko ostatne je uz len zene na skodu.
Prvé tehu 10kg a 4400g
Druhé tehu 11kg a 3260g
22kg a malý mal 3150g
@luizina len vies niekedy to clovek neopvplivni to ze tolko pribere neznamena ze sa preziera... Keby si si pozrela moj profil by si videla ako som pekne schudla na 60kg.. Teraz hore zas 24kg cca ale tym ze som zacala jest pecivo a to uz je rozdi zial telu chybalo cize u mna nastal jojo efekt plus som aj pri prvom a aj teraz sa strasne zavodnila + vela plodovej vody pri prvom ked odtiekla voda som nemala ziadne brucho zial kolko to robi na vahe neviem...
12kg-2110g
17kg-3440g
@blondinka152 vsak ja nikomu nic nevycitam a rozhodne som ta posledná co by niekoho sudila, len je to pre mna nepochopitelne a je ozaj zle pre zenu, ked tolko priberie.. Ja osobne mam proste hranice ktore ked prekrocim, tak sa sama stopnem, lebo viem ze by mi to len ublizilo.. a velmi dobre viem ake lahke je pribrat, lebo ja aj "z vody" priberiem a vekom je to este horsie.. no pribrat 30 kg, ak neni ziadny zdravotny problem... je za mna proste cez ciaru, ale pokial si to clovek vie obhájiť sam pred sebou, tak potom ok.
booze zeby dakto nezacal mudrovat na koniku 😂
@luizina ja som rodila v july a posledné týždne som odpichla strašne a po pôrode šlo dole do 2 týždňov 15 kg čiže čisto len voda zo mna odpichla 😉 preto to bolo tak veľa.... a ostatných 5 kg šlo relatívne ľahko dole a ešte stále zhadzujes 5 takze ono niekedy človek ani sa nepreziera a priberie Jak 🐷 mna aj doktor zato zajazdil že som toľko pribrala.... darmo som vysvetľovala že papam normálne všetko s mierou 🤷🏼♀️🤷🏼♀️🤷🏼♀️🤷🏼♀️
@domichrumi samozrejme, vsak ja som to slusne napisala a tiez to ze zdravotny problem clovek tazko ovplyvni.. Držím palcek pri poslednych kg ktore chces zhodit zlaticko 💐
Ja 10 kg pri oobooch a malli 3150 a 3240g.
Kamoska 30kg a dieta 3 kg
Ja som pri prvom 21kg🙈a to som 4 kg nabrala asi za posledne tri tyzdne,ved idem rodit tak som zrala ako blba uz vsetko co mi pod ruku prislo a mojmu sa na svet nechcelo....😕pri druhom na to ako mi bolo furt zle a nic mi nechutilo som pribrala 17 kg....obaja mali 4150 g😂
Ale slo to rychlo dole celkom,prvych 10-11 kg ostalo v porodnici a ostatne som uz doma potom vybehala lebo som si nesadla ani na chvilu snad🙈
@luizina tak viez, pises obhajit sama pred sebou ako keby sme sa tym ukludnovaki alebo nieco... Ale ja musim vela pit mam nizky tlak 90/50 a voda je hors Ako Keby som jedla cokolady na naberanie :/ zial aj kazde telo je ine kamaratka zrala nie jedla dve na tri a pribrala 6kg :/
@blondinka152 velmi sa ospravedlnujem ak to vyznelo zle, ale podla mna zadrziavanie vody v tele je zdravotny problem.. ja mam tiez tlak bezne 90/60 a tiez musim vela pit, ale beriem vitaminy ktore pomahaju aby telo nezadrziavalo vodu a naozaj ma mrzi, ak moju odpoved niekto zle zobral
15kg ,3570 g
+25kíl a dcér mala 3450gr
Pri vsetkych troch tehu cca 25kg, deti 4kg, 4,1kg a 3,95kg
ja som v prvých štyroch mesiacoch schudla 6kg, následne do pôrodu 5kg pribrala, takže som rodila s -1kg. Malá mala 50cm a 3450g
18kg pri oboch tehu...dcérka vážila 3450g a synčeka 3750g,s každým pôrodom mi zišlo dole 7kg...pri malej som do mesiaca mala späť svoju váhu a pri malom mi to trvalo doteraz 😬
15kg, 3150g