Prosim vas viete mi poradit kde v okoli Ba je dobry aqua-thermal park pre deti kde je dnu tobogan ? Okrem TT ?
Dakujem za odpoved.
@petamich Xbionics to je skor vonkajsie aj Senec :(
V Senci som dlho nebola ale dnu bol jeden tobogan. My sme chodili do Sonnentherme Lutzmannsburg, to je raj pre deti.
Aj petrzalska plavaren ma maly tobogan vnutri. My chodime najcastejsie do Senca, samozrejme s letom sa to porovnat neda, ale moja dcera sa vyblazni na tie 3 hodky aj tu.
@blondinka152 jasne v lete je tam lepsie 🙂 ale maju dnu tobogany (aspon tak som pochopila otazku, aquapark, kde maju dnu tobogany), ak chcete taky lepsi, tak potom ta Moravia je asi najblizsie
senec ma jeden tobogan vo vnutri
vonkajsie su uz odstavene
Moravia mas z BA 1:40 ked pojdes na Morave mimo dialnice, 1:30 ked pojdes po dialnici.
vo vnutri maju celu toboganovu vezu s viacerymi toboganmi
Šamorín ma vnutry 2 tobogany
Rakusko, v kazdej therme najdes vnutorne tobogany, skus si pozriet napr Lutzmansburg
@petamich ano ano,ja som bola v tom ze v Samorine a v Sc maju len vonka...dlho som nebola a v Samorine nikdy 😁
@lauraa dakukem
@lucik194 dakujem
Moravia, myslim, ze aj aquapark Senec a XBionics