icon
1 / 1
avatar

Tupperware.Za mna
naj,co som mala.

25. nov 2022
avatar

Ja pouzivam tie jednorazove na kremy a polevy. Napr na odpalovane cesti pouzivam latkove vrecko so silikonovym vnutrom z tescomy

25. nov 2022
avatar

🌷 Prípnem sa

25. nov 2022
avatar

Ja pečiem veľa a dlho, používam jednorazové, tieto sáčky na viac použití sú pre mňa katastrofa, prepúšťa cez nich plnka, vsetko je mastné, nemám na to nervy.

25. nov 2022
avatar

Ja som kúpila super sáčok z Tescoma.

25. nov 2022
avatar

@99martina99 prosim ta ktory lebo tam maly viac na vyber a nevedela som ktory lebo maju len plastove nadstavce :/

27. nov 2022
avatar

@amel idem kuk dakujem

27. nov 2022
avatar

@83lenka83
@petulda333 jednorazovky moc nechcem....;/ Udajne su aj pletene ale zatial som nevidela 🥹

27. nov 2022
avatar

@blondinka152 pletene? Su latkove a tie su dobre. Ja mam so silikonovym vnutrom. Dobre sa to cisti. Tu je cisto platenne,ale to je tiez fajn
https://eshop.tescoma.sk/zdobiace-vrecko-delici...

28. nov 2022