icon

SKOLKA
Ahojte,prosim co budete davat na konci roka v skolke ?
Maly nema rad ucitelku ale uz len zo slusnosti 🤨
Dakujem.😁🥰

avatar

tak,nedavaj nic..naco nasilu?vela deti nenosi

18. jún 2022
avatar

a to je povinnosť? ak ju nemá rád tak stačí jedna pekná ruža...

18. jún 2022
avatar

Tak daj ty ako rodič kvet, ale nie je to povinne

18. jún 2022
avatar

Ja dávam cokolady

18. jún 2022
avatar

Dam cokolady s menami😃

18. jún 2022
avatar
18. jún 2022
avatar

Dám vtedy keď som spokojná,keď sa tam dieťa cíti dobre... ešte neviem, pravdepodobne nejakú kávu,kvietok..niečo také

18. jún 2022
avatar

Káva dezert caj

18. jún 2022
avatar

Dakujem krasne..asi naozaj len daky kvet po pripade dezert

24. jún 2022