Mne vysli 2 chlapci a mam 2 dievcata 😂
Vychadza mi dievca a mam chlapca 🙂
Vyšlo
Vyslo
mame 4 dievcata a podla tabulky mali byt 2chlapci a 2 dievcata 🙂
Vychádzajú mi dievčatka - doma mám chalana a v brušku rastie ďalší ;)
Dalsia mi pise ze oba drobci jej vysli 😀 no nic tak cakam uz na porod dlhyyy pol rok 😂😂😂
Vsetky 3 sedia az tomu neverim lebo ja na take neverim
Vyšlo
Presne naopak..Miesto chlapca dievča a miesto dievčat chlapci🙂
Mne vyslo 🙂
@anjelik87 never ale hore si pozri aky pokladik sa mne doma skryva ;) ale je tu viac co im to vyslo ;) p.s. kamaratka pise ze oba vysli ;) dokaz 😀
Neštvite ma mňe to nevišlo ma to byť dievča ale čakám chlapca
prve vyslo dievca aj mame dievca druhy chlapec a mame chlapca haha nahodicka?😊
prvé sedelo a druhe este neviem :D
podľa tohto kalendára by som mala čakať chlapca..od prvého momentu ako som zistila, že som tehotná tak som som cítila, že to bude chlapček...všetci mi to aj tipovali, babka dokonca veštila ( 😀 ), robila som test so sódou, naozaj všetko vychádzalo na chlapca. A na poslednej poradni tam doktor videl na sone dievčatko 🙂
Vysiel chlapec a mame dievcatko😉
Kolegyna ma chlapca a malo byt dievca podla tabulky....mne vysli oba 🙂
Vyšli obe deticky 😉
Mne vysli obe deti
zaujimave, vysli mi obe deti
Kocky nieje dovod preco sa rozculovat je to len na zabavu nic vazne 😂 ale co citam tiez to viacerim vyslo 🤔☝😍😂
mne ani jedno nevyslo
Prveho mam chlapca a vyslo mi dievcatko a aj druhy je syncek a ten aj vysiel ako chlapcek 🙂 je to zhoda nahod
Mne to vyslo presne naopak u oboch.
Mne vyšli všetky 4 😉
Mne edno vyslo a druhe nie


Mame chlapceka a aj podla toho nam vychadza chalan. 🙂