icon

Trosku pre srandu a zabitie nudy 😂 No kocky ako vam to vyslo 😀 mne prvy drobcek vysiel 🙂 kamaratke tiez 🙂 ako ste vy na tom ;)

avatar

Mame chlapceka a aj podla toho nam vychadza chalan. 🙂

13. dec 2017
avatar

Mne vysli 2 chlapci a mam 2 dievcata 😂

13. dec 2017
avatar

Vychadza mi dievca a mam chlapca 🙂

13. dec 2017
avatar

Vyšlo

13. dec 2017
avatar
13. dec 2017
avatar

mame 4 dievcata a podla tabulky mali byt 2chlapci a 2 dievcata 🙂

13. dec 2017
avatar

Vychádzajú mi dievčatka - doma mám chalana a v brušku rastie ďalší ;)

13. dec 2017
avatar

Dalsia mi pise ze oba drobci jej vysli 😀 no nic tak cakam uz na porod dlhyyy pol rok 😂😂😂

13. dec 2017
avatar

Vsetky 3 sedia az tomu neverim lebo ja na take neverim

13. dec 2017
avatar

Vyšlo

13. dec 2017
avatar

Presne naopak..Miesto chlapca dievča a miesto dievčat chlapci🙂

13. dec 2017
avatar

Mne vyslo 🙂

13. dec 2017
avatar

@anjelik87 never ale hore si pozri aky pokladik sa mne doma skryva ;) ale je tu viac co im to vyslo ;) p.s. kamaratka pise ze oba vysli ;) dokaz 😀

13. dec 2017
avatar

Neštvite ma mňe to nevišlo ma to byť dievča ale čakám chlapca

13. dec 2017
avatar

prve vyslo dievca aj mame dievca druhy chlapec a mame chlapca haha nahodicka?😊

13. dec 2017
avatar

prvé sedelo a druhe este neviem :D

13. dec 2017
avatar

podľa tohto kalendára by som mala čakať chlapca..od prvého momentu ako som zistila, že som tehotná tak som som cítila, že to bude chlapček...všetci mi to aj tipovali, babka dokonca veštila ( 😀 ), robila som test so sódou, naozaj všetko vychádzalo na chlapca. A na poslednej poradni tam doktor videl na sone dievčatko 🙂

13. dec 2017
avatar

Vysiel chlapec a mame dievcatko😉

13. dec 2017
avatar

Kolegyna ma chlapca a malo byt dievca podla tabulky....mne vysli oba 🙂

13. dec 2017
avatar

Vyšli obe deticky 😉

13. dec 2017
avatar

Mne vysli obe deti

13. dec 2017
avatar

zaujimave, vysli mi obe deti

13. dec 2017
avatar

Kocky nieje dovod preco sa rozculovat je to len na zabavu nic vazne 😂 ale co citam tiez to viacerim vyslo 🤔☝😍😂

13. dec 2017
avatar

mne ani jedno nevyslo

13. dec 2017
avatar

Prveho mam chlapca a vyslo mi dievcatko a aj druhy je syncek a ten aj vysiel ako chlapcek 🙂 je to zhoda nahod

13. dec 2017
avatar

Mne to vyslo presne naopak u oboch.

13. dec 2017
avatar

Mne vyšli všetky 4 😉

13. dec 2017
avatar

Mne edno vyslo a druhe nie

13. dec 2017