icon

Máva prosím familypark niekedy zlavu na vstupné?

avatar

V den narodenin vstup zadarmo,online mas zlavu 1e a piatky mas -2€.

10. júl 2022
avatar

5 dní vopred keď som kupovala, tak som mala o 3 eurá na osobu lacnejšie

10. júl 2022
avatar

Ale tá zľava je iba pre deti nie ?
@amel

11. júl 2022
avatar
11. júl 2022
avatar

@amel ano ano 🙂 je to teda tak Oslávenci od 3 do 14 rokov (Len v deň narodenín!) **

11. júl 2022