Máva prosím familypark niekedy zlavu na vstupné?
5 dní vopred keď som kupovala, tak som mala o 3 eurá na osobu lacnejšie
10. júl 2022
@ksebejka https://www.familypark.at/sk/ceny/
Tu je vsetko😊
11. júl 2022
Máva prosím familypark niekedy zlavu na vstupné?
5 dní vopred keď som kupovala, tak som mala o 3 eurá na osobu lacnejšie
@ksebejka https://www.familypark.at/sk/ceny/
Tu je vsetko😊
V den narodenin vstup zadarmo,online mas zlavu 1e a piatky mas -2€.