icon

#srdiecka

Poznáte hotové jedlá z radu #sunarek?
Ide o chutné, vyvážené a sýte jedlo s jemnou konzistenciou a bez kúskov, vhodné na obed či večeru.
A otázka za ❤️❤️❤️ pre radosť:
Koľko váži hotové jedlo v kapsičke?

Sunárek Hotové jedlo je vyrobené z vysokokvalitnej zeleniny a mäsa a vybrať si môžete zo 4 chutných variantov.
Vďaka praktickej kapsičke si deti na jedle môžu pohodlne pochutnávať samy, a navyše tak potrénujú zručnosť a koordináciu pohybov. 😊

Prajem krásny piatok.
B. ❤️

#sunar

avatar

120 g

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120g

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

Dobre rano120g prajem pekny den a vikend.pa

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120g 😉

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

mozem sa opytat ako je mozne ze to maso v tom sa nepokazi?

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

to sa ohrieva pred konzumaciou?

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120g

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120g

23. aug 2019
avatar

120g

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120 g 😊😊😊.

23. aug 2019
avatar
23. aug 2019
avatar

120 g

24. aug 2019
avatar
25. aug 2019
avatar
borka77
autor

@7285lucia, @alka127, @capriromz, @erika412, @hanka55, @helaaa3, @ivanacence, @ivankagemini, @jjuliaa, @katka013, @katka5161, @katushkas, @lauryn, @lenka1208, @lenocka0301, @lizardd, @lubica46, @luccy89, @luchab, @majerkovam, @maniremi4, @marhulka2007, @martinka354, @martuska174, @mio17, @mirkaferko, @miroslavabalaz, @nadu_lka, @natalka13, @nelinka2017, @paperinka, @poiu, @renatkaa10, @sfalerita, @skarabeus1111, @tengo, @verosika, @zabudloska
120 g je správna odpoveď 🙂 ❤️❤️❤️ pre radosť poslané.
@natalka13 nie je to potrebné, kapsička je určená na okamžitú konzumáciu, ale je možné ju aj ohriať vo vodnom kúpeli.
@lenka1208 hotové jedlo je balené v ochrannej atmosfére.
Je odporúčané skladovanie v suchu pri teplote do 24 °C 🙂

25. aug 2019
avatar

Dakujeem

25. aug 2019
avatar
26. aug 2019
avatar
26. aug 2019
avatar

Ďakujem za 💙💙💙 a prajem ti krásny slniečkovy deň 🤩

26. aug 2019
avatar

@borka77 ďakujem 😉 😘

26. aug 2019
avatar
26. aug 2019
avatar

Ďakujem za srdiečka. Pa

26. aug 2019
avatar

@borka77 ďakujem 🙂

26. aug 2019