Krasna fotka
17. okt 2018
Krasny stvorlistok❤️❤️💙💙
17. okt 2018
17. okt 2018
Krasa,sranda ze nie su rovnako baby aj chlapci vysoky
17. okt 2018
Krásne detičky máte radosť 🍀🙏❤️🙂
17. okt 2018
@lucinkab Ja som raz videla fotku, kde boli tuším sestorcata alebo osmorcata a pomaly rozdiel o hlavu medzi najvyšším a najnižším. 🙂
17. okt 2018
@barborka49 waw ja som naivne zila v tom ze su rovnake 😂😂🙈
17. okt 2018
@lucinkab Tu je tá fotka. 🙂
17. okt 2018
@barborka49 tito nevyzeraju ani len na surodencov nie to este na osmorcata 😀
17. okt 2018
17. okt 2018
@barborka49 8 smorcata waaaw... Uz jedno nosit je namahave a nie to 2 a 8 ani nehovorim ☹ mate moj obdiv
18. okt 2018
@lenka7477 Tie deti boubatko stoja dole kopcom, ale tie osmorčatá sú fakt rôzne vysoké. Vidieť tam rôzne genetické vplyvy. 🙂
18. okt 2018



To vážne sa Vám podarili dvakrát dvojičky???? To je úžasné!!!!