icon

Moje- nase- deti 💙💙❤️❤️

avatar

To vážne sa Vám podarili dvakrát dvojičky???? To je úžasné!!!!

17. okt 2018
avatar

Krasna fotka

17. okt 2018
avatar

Krasny stvorlistok❤️❤️💙💙

17. okt 2018
avatar
17. okt 2018
avatar

Krasa,sranda ze nie su rovnako baby aj chlapci vysoky

17. okt 2018
avatar

Krásne detičky máte radosť 🍀🙏❤️🙂

17. okt 2018
avatar

@lucinkab Ja som raz videla fotku, kde boli tuším sestorcata alebo osmorcata a pomaly rozdiel o hlavu medzi najvyšším a najnižším. 🙂

17. okt 2018
avatar

@barborka49 waw ja som naivne zila v tom ze su rovnake 😂😂🙈

17. okt 2018
avatar

@lucinkab Tu je tá fotka. 🙂

17. okt 2018
avatar

@barborka49 tito nevyzeraju ani len na surodencov nie to este na osmorcata 😀

17. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@lucinkab ved stoja postupne dolu kopcom...asi preto

18. okt 2018
avatar

@barborka49 8 smorcata waaaw... Uz jedno nosit je namahave a nie to 2 a 8 ani nehovorim ☹ mate moj obdiv

18. okt 2018
avatar

@lenka7477 Tie deti boubatko stoja dole kopcom, ale tie osmorčatá sú fakt rôzne vysoké. Vidieť tam rôzne genetické vplyvy. 🙂

18. okt 2018