22. sep 2019
Chválim my sme mali na vianoce podobne zdobené medovníčky.
22. sep 2019
22. sep 2019
My sme tak zavarali uhorky...kazda mala ocicka 🙈
22. sep 2019
22. sep 2019
super, pozdravujem a udeľujem jednotku za tvorivosť
22. sep 2019
22. sep 2019
My sme tak zvykli nacistit jeden zemiak nejak inak, napr v tvare srdiečka,alebo nejak ,aby sa vyrazne odlišoval od ostatných a keď sa nerozvaril a niekto ho našiel v tanieri,nemusel umývať riad 😄
22. sep 2019
Dobrý nápad na helloween upiecť na grile alebo v rúre a helloween aká párty môže začať
22. sep 2019
Super
22. sep 2019


😅to je krásne