Novinky

#navrh

1mirka1
21. apr 2013 vybrali sme
Pre moje lásky z lásky 1:slight_smile: 726 fotiek 1 nová fotka
dzjanetta
27. jan 2018
Len tak...:two_women_holding_hands::thumbsup:spomienky:hugging: 358 fotiek 3 nové fotky
sonapindjakova
21. aug 2019
Kedy som zistila, že starká potrebuje okuliare? Vtedy, keď mi ako "fajny čaj" poslala vianočné svetielka :grin:
Ale darovanému čaju sa na zloženie nepozerá, potešil aj tak :grin:
Zobraz celú správu
datanka
16. aug 2019
Este som sa dnes zasmiala:grinning:decka non stop mamaaaaa kde mam...mamaa...pod sem....mamaaaa...(tatinka sa tak max opytali-kde je mama)tak im vravim-nechcem pocut slovo mama aspon pol hodinu,jasne??!!10min.blazeneho ticha a dcera 4rocna-tana,nevies kde mam tu legovu babiku s ciernymi vlasmi?:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Zobraz celú správu
datanka
13. aug 2019
Vravim dcere-Nina,mali by sme uz fakt ale zrusit ten cumel.uz si velka.ona-ty nevies,ze cumel je moj zivot?:joy:a ja ze ok a ak by ti dal niekto vybrat si bud cumel,alebo mama,co by si si vybrala?3sekundy rozmyslala a ze-ale ty by si mi strasne chybala:joy:
Zobraz celú správu
svano
Správa bola zmenená 11. aug 2019
Syn(23) si zariaďuje bývanie a mne robí radosť keď mu nejakou tou maličkosťou do domácnosti môžem pomôcť. Včera mu píšem správu:- Kúpila som ti panvicu. Vidím, že správu prečítal, ale ozvať sa neozval. Tak mu dnes poobede letela ďalšia :- A dám ti s ňou po hlave, keď sa mi neozveš. Asi mu to prišlo dostatočne hrozivé, ozval sa.:joy::joy:
Zobraz celú správu
borka77 AMBASÁDORKA
8. aug 2019
Dávam si sprejový deodorant.
Moja 3-ročná dcéra- “Mami, aj mne, aj mne.”
Ja: “Nie, ty to nepotrebuješ. Veď ty sa nepotíš.“
Ona: “Ale ja sa tiež chcem potiť.“
:smile::smile::see_no_evil::see_no_evil:
Zobraz celú správu
martina159
2. aug 2019
#monentka,keď im ponúkneme ryby miesto mäsa...:rofl:
Zobraz celú správu
viktoriazria
1. aug 2019
Zlato, kedy mi nieco pekne kupis?
MM uplne vazne: Ved som ti dnes kupil 3 pixle kapsul na pranie.
:person_facepalming::female_sign::weary:
Zobraz celú správu
danielka2011
22. júl 2019
Moderné prikrmovanie :joy:
Zobraz celú správu
datanka
21. júl 2019
Poslala som rano dceru(4r.)zagratulovat brachovi(14r.)k meninam do izby.a len pocuvam-Danko,vsetko najlepsie,nech ma posluchas a nech mas vela rodicov:joy:
On-co trepes,ti nasi dvaja mi uplne stacia:joy:
Zobraz celú správu
jameena
14. júl 2019
:grin::grin::grin::grin:
Vravím staršej (3r): "Lilianka, POSTRÁŽ prosím tatika a Julinku, musím ísť na chvíľu preč."
"Dobre maminka." Zavriem dvere a počujem:"Whaaaa, som strašný dinosaurus, whaaa"
Vrátim sa a tíším ju a ona mi na to, že: "Ale veď si vravela, že ich mám POSTRAŠIŤ!"
:joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
lenka9g
13. júl 2019
Ovplyvnená svetom instagramových tehotných celebrít hovorím mužovi: Rytmus naspieval pekný song Alagič, Sajfa krája každý večer Veronike melón a ty, Ty čo pre mňa robíš? Môj sa kukne na mňa a zahlasi: ,,ťa tolerujem" :grinning::grinning::grinning:
(tak dobre sme sa dlho nezasmiali, áno miluje ma aj keď som teraz dosť nevrlá)
Zobraz celú správu
kvetinkamilka
12. júl 2019
Hlboký nádych a výdych :person_facepalming_tone2::female_sign:
Idem na to :muscle_tone3:
Zobraz celú správu
ivkasolteska
11. júl 2019
No je ten pes normalny???:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::frowning2:
Zobraz celú správu
klauriss
8. júl 2019
:thinking: nevedela som nájsť ovládače. Ani jeden. Poprosím minútu ticha za ovládače. Dnes máme deň bez tv :rofl::see_no_evil:
Zobraz celú správu
nesvadbovo
3. júl 2019
Vrchol obdobia vzdoru?

M. je na treste (sedí na sedačke), lebo hádzala po L. hračky. Už sa upokojila, tak jej hovorím, že sa môže ísť k nám znovu hrať. Jej odpoveď: "Nie" a trucovito sedí ďalej :sweat_smile:

Srandy kopec :see_no_evil:
Zobraz celú správu
tahivka
28. jún 2019
#test_surf

DEŇ DRUHÝ. UTOROK.
Noc som prežila niekde medzi Filipínami a Kolumbiou. Niekde tam, kde to vonia kokosom a kde Vám horúca noc a vyhladované komáre nikdy nedovolia spať. Teplomer v izbe ukazuje 26 stupňov. Snažím sa presvedčiť samu seba, že to je ešte POHODAAAAAA, ale prichádzajúca ranná migréna všetku moju snahu o pozitivitu okamžite zabíja.
S očami prilepenými k spodným viečkam sa dotmolím do kuchyne.
Bože, vďaka Ti za môjho manžela a za moju dlhoročnú trpezlivú snahu naučiť ho, že bez kofeínu ráno nefungujem. Na kuchynskej linke ma už totiž čaká horúca káva. A že starého psa novým kúskom nenaučíš....prd :wink: Pozdravím a hneď si chlipnem prvý dúšok. Milujem ten pocit, keď s každým ďalším čoraz viac a viac ovládam svoje telo. No niečo tu nehrá....niečo je iné. Je to tou horúčavou, čo hneď zrána sa vkráda do nášho bytu? Prebdenou nocou?
Pozriem na manžela...Tvári sa ako každé ráno....neprítomne pozerá novinky na FB a tiež sa snaží presvedčiť sám seba, že do tej práce ísť chce a nie, že musí. Ten za tým nebude, myslím, že ma ešte otráviť nechce. Deti máme primalé na to, aby sa o ne chcel starať sám.
Obzerám sa okolo seba a zrazu mi oči zastanú na krabici, ktorú som včera nechala v kuchyni na stole. Áno, to je ono!!! To je to INÉ!!! Z krabice sa totiž naďalej šíri nenápadná vôňa kokosu a ešte nenápadnejšie sa vmiešava do vône rannej kávy. Vydýchla som si....Z dvoch dôvodov.
1) Môj manžel ma stále miluje a žiaden pokus o likvidáciu manželky sa dnes ráno nekonal.
2) Nemusím ísť dnes do Lidla a kupovať prací gél, ktorý sa nám cez víkend minul.
Škoda, že na tretí som neprišla. Lebo...určite by bolo fajn pokračovať napr. takto:
3) Dnes konečne idem do práce, aby som sa doma nenudila.
4) Aha, prišla sms z banky. Zas kredit. Už tam mám 6-ciferné plusové číslo. Asi predsa len si kúpim tú víkendovú vilu vo Vodiciach.
5) Deti dnes berie opatrovateľka na pár dní do Legendie.
Oh, áno, vedela by som pokračovať ešte dlho predlho v tomto duchu, ale zabehaný ranný systém nepustí.
Najskôr WC najmladšia, potom zatróni prostredný. Medzitým moja ranná hygiena. Obliekanie. Krik najmladšej. Zas sa jej počas noci prestali páčiť šaty, ktoré som jej nachystala večer do škôlky a chce iné. Prostredný si chce dostavať auto z lega. Ja by som si rada aspoň riasenku dala...Nevadí. Aj tak je teplo. Dnes (ZAS) idem bez nej. Aspoň, že dcérku sme vyhrážkami, vydieraním a prosbami presvedčili, aby do škôlky nešla len v nohavičkách.
Doobedie prebieha rovnako ako včera, triedenie papierov, vypratávanie skríň, kôpkovanie učebníc. Počas upratovania triedy rozmýšľam, či skutočne som to, čo som.
Po práci zbalím veci a ako každý deň letím po najmladších do škôlky. Doma z nich strhnem šaty a šup ich na chvíľku schladiť do vane. Prichystať mlieko a nahnať ich do postele. K poobednému spánku. Spia nahí.....a áno, závidím im to. Ležím pri nich a počúvam, ako obaja slastne odfukujú. Nechýba veľa a odfukovali by sme v trojici. No Surf nepustí...
Po špičkách sťa James Bond a nečujne ako Chuck Norris sa snažím teleportovať do obývačky. Za roky rodičovskej som síce o nejaké inteligenčné body prišla, ale zato som sa dokonale vycvičila vo vojenskej príprave:
1) zvládam orientáciu v teréne, najmä v detskej izbe,
2) zdokonalila som sa v oblasti rýchlej prvej pomoci a v zlomku sekundy viem odlíšiť potničky od 6. choroby a ovčích kiahní,
3) využívam viaceré komunikačné prostriedky a dokonale mením intenzitu a farbu hlasu v rámci jednej vety,
4) naučila som sa využívať poradové cviky bez zbrane a so zbraňou (v mojom prípade je najnebezpečnejšou zbraňou emotívny monológ smerom k "nepriateľovi")
5) zdokonalila som sa v topografických zručnostiach v regióne našej obce a s kočíkom sa viem aj poslepiačky dostať z hociktorého konca domov poznajúc každý výmoľ a každú jamu,
6) som fyzicky zdatnejšia a psychicky pripravenejšia do boja v ženskom a detskom kolektíve (vďačím za to mojej svokre a mojim deťom),
7) som lepšie pripravená zvládať stresové a záťažové situácie (po niekoľkých nečakaných prepadovkách mojich svokrovcov priamo do našej obývačky zvládnem už naozaj čokoľvek)
8) a samozrejme - jesť, keď "nepriateľ spí", vydržať o hlade, keď "nepriateľ nespí" a kávú piť zásadne len studenú.
Inými slovami - presun je (už dnes) pre mňa MALINA. Cestou sa zastavím v obývačke a vezmem do rúk balíček, ktorý tam od včera nečujne čaká. Načiahnem sa po nožniciach a ostrou čepeľou vnikám do jeho útrob. Silná vôňa kokosu sa z neho okamžite vymaní ako Džín, no miesto toho, aby mi splnila moje tri želania, uniká ďalej.
Áno, môj milovaný......extrudovaný zelený polystyrén, jedna z TOP hračiek mojich detí, ktorá vie zabaviť na 10 minút ich a mňa na 3 hodiny, keď ho naháňam po celom byte.
Pod ním dve biele hlavy. Vytiahnem jednu, potom druhú. Vzápätí ponorím ruku medzi drť. Hmatkám. Hľadím dno. Presúvam zelené čudá z jednej strany krabice na druhú, no odvšadiaľ cítim prázdno.
Darček nikde.
No dobre......JA VIEM, ŽE TAM BYŤ NEMAL, ALE MOHOL, NO NIEEEEE ?????
Mierne sklamaná (v tomto som úplne typická ženská, ktorá sa nafučí, keď nedostane to, čo vlastne dostať ani nemala a vlastne ani nevie, čo chcela, ale .....) som sa vrátila k pôvodnému obsahu.
Dve fľaše.
Menšie, ako som myslela, že budú.
Ale čo.....počula som, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo. Zopakujem - len som to POČULA :wink:
Beriem do ruky prvú, obzerám zľava, obzerám zprava... Do druhej chytím môjho FU LI, teda mobil čínskej značky, ktorú aj tak vysloviť neviem, a ako postaršia žena, čo už ledva vidí, si zapínam na ňom lupu.
LEBO:
1) ZVYK
- odkedy mám deti, beletria zapadá prachom a ... čítam len to, čo je po ruke na záchode.
Tam som tak 3x/deň....x 365 dní do roka x 5 rokov rodičáku... Proste - vypracovala som si zaujímavú úchylku a neodstrániteľný návyk
2) MATKA
- odkedy mám deti, beletria zapadá prachom a ... mne začalo záležať na tom, čo naše deti jedia, z čoho sú vyrobené tie papuče, čo nosia, aké konzervanty a prídavné látky sú vo farmaceutikách.... a tak. Dobrý deň, teší ma - Bio matka. Ok, dostali ste ma, klamem.... ale chcela by som ňou byť. Obdivujem tie, ktoré nimi sú. Ja na to až v takej miere gule nemám. Som žena.
Deti stále spia. Sledujem ich na webkamere a podvedome prepínam FU LI na fotoaparát.
Cvak. Cvak. Cvak.
Nie je veľa čo čítať, ešte menej, čo fotiť.
Tak googlim.
Tu Vás rovno zastavím. Ak idete cestou bio-eko-enviro, tie informácie nebudú nič pre vás.
S kokosom to má naozaj spoločné len málo. No ak ste milovníčkou a obdivovateľkou kúziel chémie, vítam vás s otvorenou náručou - zgustnete si dosýta :joy:
Teraz mi zostáva len jedno - ODOŠLI SPRÁVU.
Lebo....
DEŇ POKRAČUJE.
Drobátka načerpali nové sily a "nepriateľ nespí".
Fuj.....a kávu mám zas studenú :alien:
----
PS Google informácie poskytnem. V DEŇ TRETÍ.
Zobraz celú správu
zabka1611
19. jún 2019
Dlho som sa takto nepobavila. Prišli mi nové sandále a priložené náhradné opätky má dorazili :joy::joy::joy::thumbsup:
Zobraz celú správu
nutrimas
18. jún 2019
Dieta si pyta sladkost...
Moja reakcia: "Musis maskrtit?"
Dieta: " Co??? Ja ta neskrtim!..."
Zobraz celú správu
danielka2011
Správa bola zmenená 16. jún 2019
:joy::joy::joy:Mám u našich nového nápadníka . 62 ročného.:pray: Snažím sa mu vyhýbať, ale keďže to je sused, nie vždy sa mi to padarí. Moja 7 ročná bola svedkom ako mi lichotí. Počúva, počúva a hovorí :,, Mami on je do teba? Taký starý cap? "
Zobraz celú správu
lenadka
16. jún 2019
Nedeľa ráno, malý sedí na šerblíku a pozerá TV. Jahôdka a jej kamarátky. Jahoda zaklope kamoške na dvere, otvoria sa, Jahôdka si chytí nos "to čo je za zápach?". A malý na to: "to ja kakám" :joy::grin::joy::poop:
Zobraz celú správu
mataprisazna
7. jún 2019
Kúpacia sezóna zahájená :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
herbsharmony
7. jún 2019
Och ženy, ROZMARÍN ktorý som pri varení dávala všade k mäsu, pod mäso, s mäsom, bez mäsa mi včera Hugo (6r.)povedal že je LEVANDULA a ta koťuha mala pravdu :joy: asi potrebujem ísť na dovolenku alebo víno a to mám maturitu zo zahrádnictva
Aj my to bolo čudne ked to teraz začalo kvitnut ze ake kvety ma ten rozmarin ale nedostatok spanku a vykojeny mozog spravia svoje
Zobraz celú správu
mimi1988
1. jún 2019
Mama poď sa pozrieť: SVÄTÁ OMŠA:innocent::pray:
Zobraz celú správu
nela_kvido
Včera o 19:46
Aby toho nebolo málo, v Albi eshope sme si pre vás tiež pripravili Dni s KVÍDOm. Odteraz až do štvrtka 29.8. (vrátane) u nás kúpite celý sortiment Kvída s celkovou zľavou 20%.
Tak hor sa na nákupy :slight_smile:

https://eshop.albi.sk/kvido/
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia