ichbinich

1. sep 2020
Aj ja mam tak,teraz som zacala pridavat aj farebnejsie ale cierna je top.A kedysi ma stale otravovali ze preco nosim ciernu tak som kdesi pocula ze smutim,preboha a za kym?Za panenstvom.A bolo porozpravane.
1. sep 2020
Ja sa priznam neznasam cierne veci nejakych par na pohreb vlastnim a uz vobec by som to nezniesla doma kvoli tomu ze na nich vsetko vidiet 😂 to by som stale oberala
1. sep 2020
@bellamamma Nooo oblejat sa jogurtom po ciernom ziadna sranda hahaha.Ked som byvala na Sk tak som mala z roboty(kaufland)dve minuty peso tak som sa neprezliekala v robote ale az doma.Robila som jeden cas na mliecnom a rozbila som jogurt a cele vyprsklo namna.No mizes si misliet ked som isla domov taka biela heheh,potom som uz nosila veci na prezlecenie 😹😹😹
1. sep 2020
