icon
avatar
buxy
26. sep 2020    

Pochúťka 🍰 😋 na zajtra sa už chladí

avatar

Vyzerá výborne.

26. sep 2020
avatar

Vyzerá to úžasne 🙂

26. sep 2020
avatar

Čo je to? 🤪

26. sep 2020
avatar

Aj ja by som chcela vedieť čo to je ?

26. sep 2020
avatar

🥰 juuuuuj čo tam všetko je?

26. sep 2020
avatar

Mnam 🤤

26. sep 2020
avatar

Juuuj mnam. Prosim receptik 🙏

26. sep 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Neviem čo to je,ale zjedla by som to všetko 🤭🐷

26. sep 2020
avatar
26. sep 2020
avatar
26. sep 2020
avatar

určite by som do zajtra nevydržala😀

26. sep 2020
avatar
26. sep 2020
avatar
26. sep 2020
avatar

Fantasticky vyzerá 👌👍👍👍

26. sep 2020
avatar

📌

26. sep 2020
avatar
26. sep 2020
avatar

Prosim si aj ja recept.

26. sep 2020
avatar

@veronickaant prosim, nenapisala by si recept?

26. sep 2020
avatar
buxy
autor

Je to skladaný zákusok na spôsob "triple chocolate trifle cake".
U nás to voláme "židovská torta", neviem kto tomu vymyslel takýto názov.
Je tam šťavnaté piškótové cesto, čokokrém, šľahačka,....
Recept je starý rodinný, tiež som k nemu ťažko prišla po rokoch, preto ho neposúvam, sorry, dnes Vás sklamem.
Ale na internete sú ich stovky, možno si nájdete ten Váš obľúbený.

26. sep 2020
avatar

@buxy prosim ta a ako sa to potom serviruje? Dakujem, nepoznam to, preto ta blba otazka

26. sep 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@veronickaant vdaka, tak som si aj myslela 😊

26. sep 2020
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
buxy
autor

@andrea78 áno presne ako píše @veronickaant , naberačkou do misiek

26. sep 2020
avatar

@veronickaant mali sme raz na narodky dcerky-ale to bolo objednavane ako "pavlovka v mise. A teda bolo to priserne sladke - a to pavlovu tortu milujem...
idem pogooglit 🙂

26. sep 2020
avatar

@buxy mozes poslat link na recept? Lebo hladala som cez google a ziadny nenasla.

27. sep 2020
avatar
27. sep 2020
avatar

@rubinka dakujem. Nenapadlo ma to hladat pod tymto nazvom 🤦‍♀️

27. sep 2020
avatar

@buxy praveze taketo stare rodinne recepty by sa mali posuvat dalej..

27. sep 2020
avatar

No mnaaaam, musim pohladat aspon podobny recept a vyskusat. To je nieco pre mna pudingovo-kremovo-slahackove. 😀

27. sep 2020
avatar

@buxy ale, keby si si s tym receptom rozmyslela, urcite sa vsetky potesime. 😊

27. sep 2020