Ani ja, nemam potuchy co to je 🙂
20. dec 2020
Ja nie a ani neviem čo to je
20. dec 2020
Ja ešte tiež nie, chcem vyskúšať na Silvestra, pls napíšeš recept?
20. dec 2020
Aj ja by som poprosila recept, vyzerajú úžasne
20. dec 2020
Aj ja si prosim recept.
20. dec 2020
Ahaaa...jasne, medovy kremes ale ako.kolieska 👍 vyzera to velmi pekne 😍
20. dec 2020
buxy
autor@simonah73
@tykat
@tom_i
@lahela
@luciakucekova
@nellynka
@tykat
Áno, je to medový krémeš, inšpirovala som sa tu na MK, veľa dievčat ho tu pridávalo.
A recept tu už pridala @empafi
Ja som akurát pridala do tekutej šľahačky ešte 1 práškovú od Dr. Oetker a stužovač šľahačky, lebo som veľmi neverila, že bude dosť tuhá. Piekla som v sobotu, v nedeľu sme konzumovali, cesto bolo parádne zmäknuté a krém i šľahačka pekne tuhé.
20. dec 2020




sklamem Ta, nepiekol ich kazdy 😉