Som tu už nejaký rok, aj keď v podstate som len citatelka, určite nie pisatelka 😉 Baby sem dávajú to čo uznaju za vhodné, a čím sa chcú pochváliť, ukázať. Nie som ten typ čo rype a píše negatívne komentare. Keď niekto, ale chce poradit...poradím..Ale niektoré tu čakajú ako slipeky na dvore, nie aby pochválili, poradili alebo radšej len precitali a šli dalej, ale aby napísali nejaký akože wau komentar, ktorý má zhodiť, nastrtovat nejakú diskusiu a mysli si, že je akože vtipná a budú s toho jej komentára nadšene aj ostatne. Tej dotyčnej osobe to môže prísť ľúto, každá má inú povahu..niektora to berie viac osobne, iná je flegmatik. Buďte k sebe tolerantné, prajte si a nezavidte.
Netreba to tu tak prežívať 😉
zbytočná snaha, niektoré nemajú nič lepšie na robote ako rýpať
Ludia su rozdielny, kazdy ma ine zmyslanie. Svet nie je len ruzovy a pozityvny, takze to nik nezmeni ani status aj ked je napisany pekne. Niektorych nezmenis, vo svete vladne agresivita, arogantnost, zavist, mamon a frustracia. A tu je to krasna ukazka ako to funguje 😉
A tie iste..este si napisu aj koment ze maju rozum...ano nato aby zhadzovali autorky fotiek/prispevkov..ale zhadzuju sa prave tie co rypu..myslia si,ze su velmi zaujimave
Každý si môže vyjadriť názor o tomto to je,,ale treba ho vedieť aj podať,,nie je nazor ako názor a preto sa to tu tak spúšťa ,,,
Dnes tu uz bolo niekolko takychto prispevkov na tuto temu a ja len zopakujem to, co napisala jedna baba. To vobec nie je o zavideni. 🙄
@adri266 a ty si čo? Sibyla? Že vidíš do hláv aj ostatným ženám ? ...Hovor za seba, nie za druhých... Myslím, že dnes som ti už písala jeden komentár, kde si mala svoj wau komentar ..
@bytcanka10 Prepac, z nas dvoch si Sybila Ty. 😇
@bytcanka10 prepac, a este kde si mi dnes uz raz pisala, noze mi osviez pamat. Dik.
Tak to je! A najhoršie je to, keď nesúhlasiš s väčšinou. Vtedy môžeš napísať komentár aj v tom najlepšom zmysle a aj tak v tom nakoniec sám človek ostane ako rypal. Každý opačný názor, aj keď v dobrom zmysle, sa tu už berie zle a nakoniec človek ani nechce rýpať a ostane najhorší, lebo nejde s davom.