Haha, svet je dedina 😁
Super,ze ste sa takto našli a rozumiete si 👍😊
4. máj 2026
4. máj 2026
4. máj 2026
@inaemre
@canerko aha tak prepac.
Ja som si myslela ze je to nejake slovenske narecie, nejake zahoracke alebo tak 😅
@inaemre veru tiez som si myslela ze nejake narečie. V tomto pripade to ide autorke minimalne tak dobre na tejto urovni ako mnohym domacim. To je pre zienku zo zahranicia ozaj veeeeelka pochvala. 👏🏼
5. máj 2026
5. máj 2026

Musele sme 3x precitat aby sme pochopele...