Jedno rano hovorim kamaratke vlavo ze ideme na kavu ku mojej kamaratke zo zakladnej skoly.Spolu sme sedele a sme si dobre uz 30 rokov.Ze dobre ideme.Vojdeme do caffe baru kde pracuje a one dve šokovane,ze sa nevidele viac ako 20 rokov.Ja ze sa poznate?A one ze spolu sedele na strednej škole,isle za kaderničku.Tak uz dva mesiace kazde rano pijeme spolu kavu,a rozoberame zivoty.
Haha, svet je dedina 😁
Super,ze ste sa takto našli a rozumiete si 👍😊
4. máj 2026
4. máj 2026
4. máj 2026
@inaemre
@canerko aha tak prepac.
Ja som si myslela ze je to nejake slovenske narecie, nejake zahoracke alebo tak 😅
@inaemre veru tiez som si myslela ze nejake narečie. V tomto pripade to ide autorke minimalne tak dobre na tejto urovni ako mnohym domacim. To je pre zienku zo zahranicia ozaj veeeeelka pochvala. 👏🏼
5. máj 2026
5. máj 2026

Musele sme 3x precitat aby sme pochopele...