icon
1 / 1
avatar

Krásna 🙂 aj my chystáme cyklamen, ale taku ostrejšiu. Prosim ta a na vrchu toho je sklo?

22. jan 2019
avatar

@bubushik ďakujem🙂 áno sklo a tapeta sa po čase až sa rozmyslíme dá vymeniť 🙂

22. jan 2019
avatar

Tie kvety su tapeta? No ked sa ti to paci tak ok😂😂 Prepac, my sa tu s muzom sulame od smiechu...2,5 roka??? Vazne? Ale nevideli ste toe kvety vo velkom pravda? 😂

22. jan 2019
avatar

Mozem sa opytat, kolko cca vyjde takato zastena? Dakujem

22. jan 2019
avatar

@talia221 aj mne to hned udrelo do oci 🙂

22. jan 2019
avatar

Ani mne sa to nepaci ale kazdy ma iny vkus

22. jan 2019
avatar

@ishkaa som rada ze niesom sama skazena 😂😂

22. jan 2019
avatar

@talia221 kdeze,sme dve :D

22. jan 2019
avatar
22. jan 2019
avatar

@talia221 veru aj ja to vidim

sticker
22. jan 2019
avatar

mimo môjho vkusu...ale zas ak sa ti páči tak prečo nie...🙂

22. jan 2019
avatar

Bolo by to krásne bez tapety

22. jan 2019
avatar

Neomrzia ta časom tie kvety? Mňa by to hneď omrzelo, preto sa snažím vyberat jednoduché, nadčasové prvky kt. neomrzia ani po 20rokoch..

22. jan 2019
avatar
22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@talia221 pozri každý má iný vkus tak zroluj ďalej a nekomentuj 🙂

22. jan 2019
avatar

@tatramatka ak ma omrzia tak tapetu vymeníme

22. jan 2019
avatar
22. jan 2019
avatar

@carmen238 som myslela ze ked to vycapis na verejnu siet tak ludia maju pravo sa vyjadrit .. ked to nezvladas tak si to daj len na svoju sukromnu a pocuvaj iba samu chvalu 🙂

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@talia221 nepotrebujem chválu, ani blbé komentáre a na svoj blog si môžem dať čokoľvek ;)

22. jan 2019
avatar

@carmen238 ved ja som ti napisala ze ked sa to tebe paci, tak ok ;) co mas ty v kuchyni je tvoja vec... a ze nam je to vtipne, to uz je zase nasa vec 🙂 kazdopadne si nas doma pobavila 😂 a asi nie iba nas ...

22. jan 2019
avatar

@carmen238 tak ako ti to cokolvek moze ktokolvek a akokolvek skomentovat 🙂

22. jan 2019
avatar

@carmen238 máš to krásne ...

22. jan 2019
avatar

@talia221 keď ťa to baví, kľudne 🙂

22. jan 2019
avatar

@1lulu1 ďakujem pekne 🙂

22. jan 2019
avatar

Nadherna aj ja ich zboznujem 😍😍

22. jan 2019
avatar

@simeab krásna, ďakujem 🙂

22. jan 2019
avatar

@biata 400€

22. jan 2019
avatar

@talia221 no schválne.... ukáž ty svoju 😉 keď už sa s muzom idete dobre ze nie "pototo" z tejto...
Akože tiež to nie je vôbec môj vkus, ale čo mňa je po tom....keď sa inému páči....

22. jan 2019
avatar

@dennissa16 ďakujem 🙂

22. jan 2019
avatar

@talia221 ano kazdy ma svoj vkus, ale ako mozes byt taka neprijemna

22. jan 2019
avatar

@talia221
@carmen238

My sme tiež vyberali s mužom zastenu dva roky... Ja som chcela meď on keramiku... A tak sme mali dva roky neomalovanu stenu a tu sme prežili sme.
Inak krásna kuchyňa.
My máme dubový masív strašne prachy to stálo ale zastena bol problém.
Nakoniec máme drevo.
Nie každý si dá niečo len preto aby to mal lebo sa to patrí. Ja kľudne budem tri roky sedieť na zemi pokiaľ nájdem správny stôl a stoličky.

22. jan 2019
avatar

@talia221 ty si skazena ale z ineho uhla, chcela by som vidiet ako to mas ty doma, keď sa tak zabavas na inych🤦‍♀️

22. jan 2019
avatar

@kukucka100 my bývame 2,5 roka v domčeku a tiež som si nevedela vybrať a nevadila mi biela stena, len časom keď sa v kuchyni varí a vysmáža tak jasné, že už nebola biela tak som si konečne vybrala. Chápem, že každý má iný vkus, ale mne keď sa niečo nepáči tak zato si nebudem dokazovať ego ako niekto 🙂 poznám to aj s tým stolom ako píšeš 🙂

22. jan 2019
avatar

@zuzanita444 neprijemnaaaa?? A co som take zle napisala ?keby chcem byt neprijemna, tak to poviem inak! A vobec... toto je len sociálna siet 🙂 tak vklidku, nadych vydych 🙂 jej na mojom nazore nezalezi, tak ako mne nezalezi na jej ... takze pokoj, rozpustite hon na carodejnicu a chodte si rypat inde.. ak ste si nevsimli, ja som debatu ukoncila, nechala som pani mat posledne slovo a povazujem rozpravu o mojom nazore za ukoncenu. Prosim komentujte prispevok ktory bol ponuknuty na vyjadrenie nazorov, pokial mate zaujem komunikovat somnou, piste mi kludne internu postu, precitana nikdy nebude ale mozete 🙂

22. jan 2019
avatar

@majus266 kludne dojdi na kavu 🙂 nemam s tym problem.. svoje sukromie vsak nepovazujem za potrebne ponukat slovensku na obdiv... 🤷🏽‍♀️

22. jan 2019
avatar

@talia221 tak čo si tým dokazuješ, keď si sama protirečíš? ;)

22. jan 2019
avatar

@carmen238 nic.. mame pol 1 v noci, nemozem spat a so slovenskymi hadackami sa dobre zabija cas 😂

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dusan_ko prosim ta, zdrz sa nazoru bo ta ubiju 😂😂

22. jan 2019
avatar

@talia221 neviem kto sa tu hadal, ale ok. Ak si potrebuješ niečo dokazovať pani dokonalá 🙂

22. jan 2019
avatar

@talia221 ale tu nikto nerýpe, jedine kto tým zacal, si bola ty 🙂 posmievaj sa s mužom sama na sebe a nie na niekom inom a zvysovat si tým ego😉 take slovenské hadacky ako aj ty😂😂😂 Kriste ako stara baba na trhu🙄

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Môj vkus to nie je, ale niektoré komentáre ... 😒 ak sa to domácim páči, a cítia sa tam dobre - je to každého osobná vec. A aj keď je to verejná sociálna sieť, tak stačí mat trochu slušnosti a napísať, že sa to nepáči a fakt sa zdržať blbých komentárov ...

22. jan 2019
avatar

@trinka presne si to vystihla, už som ich nahlásila. Nevedia sa slušne vyjadrovať

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@carmen238 mas to krasne 🙂

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja sa pridam trosku od veci ale mne sa paci tvoj digestor 😊

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dusan_ko takto sa vyjadruje matka 🙂

22. jan 2019
avatar

@adriannasvk ďakujem

22. jan 2019
avatar

@carmen238 dakujem 🙂

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dusan_ko maximálne sa strapňuješ 🤦‍♀️😂

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dusan_ko mám všetky tvoje trápene komentáre

22. jan 2019
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@dusan_ko k čomu je toto dobre ako?😀 však jedine kto sa tu zhovaduje a strápňuje si ty. Chcela by som vidieť ci by si take reči mala aj medzi štyrmi očami alebo len takto na soc.sieti si majsterka?😂

22. jan 2019
avatar

@majus266 ako hentato tu.....

22. jan 2019
avatar

@dusan_ko skludni hormon zenska 🙂

22. jan 2019
avatar

Ďakujem krásne za takéto matky .ak sa takto chovate doma pred deťmi nechcem vedieť čo z nich vyrastie 😏🙄 ..

22. jan 2019
avatar

@1lulu1 nechápem o čo jej ide, to si nečítala tie blbé nechutné komentáre, ktoré som radšej zmazala. Je mi jej ľúto

22. jan 2019
avatar

Výživná diskusia zasa. Tiež to tam vidím, ale ja som destilovaná zvrhlosť a skazenosť sama. Nehanebne si to priznám :D :D

22. jan 2019
avatar

Ako baby na trhu hroza

22. jan 2019
avatar

@tripetta
@tanaarebeca neslušné komentáre sú zmazané, bola pikantnejšia

22. jan 2019
avatar

musim pochvalit linku je krasna ..a pokial ide o to sklo, ku bielej sa hodia vsetke farby. takze odveci to nieje ..celkom pekne ste si spravili..

22. jan 2019
avatar

Toľky príval emócií poniektorych...a to všetko pre cudziu linku 🤦 ... Občas to tu úplne jak v sliepkarni... Náhodou to nie je zle .....linka je čiste biela + veľké kvety,takže nič sa s ničím nebije ...tiež by som si ju nedala, ale len z dôvodu, že ja ľúbim drevo- vidiek, takže tento moderný štýl mi nič nevraví, no keby mi tam niekto fajnovo navaril,prečo sa nenajest aj v modernom štýle... Napr.moja mamca to bude mať podobne a keď vidím tú radosť z linky, na ktorú toľko šetrila a jej sa bude na maximum páčiť, prečo sa teda netesit s ňou?
A ty, ktorá sa doma s mužom tak skvelo zabáva, hod foto tej svojej... Možno sa zabavíte paradne aj my 😂🤣- ber to ako výzvu...čakáme 😉

22. jan 2019
avatar

Sliepky ste vsetky

7. máj 2019