Tie kvety su tapeta? No ked sa ti to paci tak ok😂😂 Prepac, my sa tu s muzom sulame od smiechu...2,5 roka??? Vazne? Ale nevideli ste toe kvety vo velkom pravda? 😂
Mozem sa opytat, kolko cca vyjde takato zastena? Dakujem
Ani mne sa to nepaci ale kazdy ma iny vkus
mimo môjho vkusu...ale zas ak sa ti páči tak prečo nie...🙂
Bolo by to krásne bez tapety
Neomrzia ta časom tie kvety? Mňa by to hneď omrzelo, preto sa snažím vyberat jednoduché, nadčasové prvky kt. neomrzia ani po 20rokoch..
@tatramatka ak ma omrzia tak tapetu vymeníme
Uff
Nadherna aj ja ich zboznujem 😍😍
@talia221 no schválne.... ukáž ty svoju 😉 keď už sa s muzom idete dobre ze nie "pototo" z tejto...
Akože tiež to nie je vôbec môj vkus, ale čo mňa je po tom....keď sa inému páči....
@dennissa16 ďakujem 🙂
@talia221 ano kazdy ma svoj vkus, ale ako mozes byt taka neprijemna
My sme tiež vyberali s mužom zastenu dva roky... Ja som chcela meď on keramiku... A tak sme mali dva roky neomalovanu stenu a tu sme prežili sme.
Inak krásna kuchyňa.
My máme dubový masív strašne prachy to stálo ale zastena bol problém.
Nakoniec máme drevo.
Nie každý si dá niečo len preto aby to mal lebo sa to patrí. Ja kľudne budem tri roky sedieť na zemi pokiaľ nájdem správny stôl a stoličky.
@kukucka100 my bývame 2,5 roka v domčeku a tiež som si nevedela vybrať a nevadila mi biela stena, len časom keď sa v kuchyni varí a vysmáža tak jasné, že už nebola biela tak som si konečne vybrala. Chápem, že každý má iný vkus, ale mne keď sa niečo nepáči tak zato si nebudem dokazovať ego ako niekto 🙂 poznám to aj s tým stolom ako píšeš 🙂
@zuzanita444 neprijemnaaaa?? A co som take zle napisala ?keby chcem byt neprijemna, tak to poviem inak! A vobec... toto je len sociálna siet 🙂 tak vklidku, nadych vydych 🙂 jej na mojom nazore nezalezi, tak ako mne nezalezi na jej ... takze pokoj, rozpustite hon na carodejnicu a chodte si rypat inde.. ak ste si nevsimli, ja som debatu ukoncila, nechala som pani mat posledne slovo a povazujem rozpravu o mojom nazore za ukoncenu. Prosim komentujte prispevok ktory bol ponuknuty na vyjadrenie nazorov, pokial mate zaujem komunikovat somnou, piste mi kludne internu postu, precitana nikdy nebude ale mozete 🙂
Môj vkus to nie je, ale niektoré komentáre ... 😒 ak sa to domácim páči, a cítia sa tam dobre - je to každého osobná vec. A aj keď je to verejná sociálna sieť, tak stačí mat trochu slušnosti a napísať, že sa to nepáči a fakt sa zdržať blbých komentárov ...
Ja sa pridam trosku od veci ale mne sa paci tvoj digestor 😊
@adriannasvk ďakujem
Ďakujem krásne za takéto matky .ak sa takto chovate doma pred deťmi nechcem vedieť čo z nich vyrastie 😏🙄 ..
Výživná diskusia zasa. Tiež to tam vidím, ale ja som destilovaná zvrhlosť a skazenosť sama. Nehanebne si to priznám :D :D
Ako baby na trhu hroza
@tripetta
@tanaarebeca neslušné komentáre sú zmazané, bola pikantnejšia
musim pochvalit linku je krasna ..a pokial ide o to sklo, ku bielej sa hodia vsetke farby. takze odveci to nieje ..celkom pekne ste si spravili..
Toľky príval emócií poniektorych...a to všetko pre cudziu linku 🤦 ... Občas to tu úplne jak v sliepkarni... Náhodou to nie je zle .....linka je čiste biela + veľké kvety,takže nič sa s ničím nebije ...tiež by som si ju nedala, ale len z dôvodu, že ja ľúbim drevo- vidiek, takže tento moderný štýl mi nič nevraví, no keby mi tam niekto fajnovo navaril,prečo sa nenajest aj v modernom štýle... Napr.moja mamca to bude mať podobne a keď vidím tú radosť z linky, na ktorú toľko šetrila a jej sa bude na maximum páčiť, prečo sa teda netesit s ňou?
A ty, ktorá sa doma s mužom tak skvelo zabáva, hod foto tej svojej... Možno sa zabavíte paradne aj my 😂🤣- ber to ako výzvu...čakáme 😉
Sliepky ste vsetky



Krásna 🙂 aj my chystáme cyklamen, ale taku ostrejšiu. Prosim ta a na vrchu toho je sklo?