Zarobila som si zmes na fašírky- mleté mäso, korenie, cibuľa. Mam toho veľa, toľko nezjeme. Môžem to s tou cibuľou supnut do mrazničky? Ďakujem
Ja dom tiez nedavno supla do mraziaka zarobenu zmes na fasirky a po tyzdni vytiahla a vyymazila....ziaden problem.
9. júl 2022
Ja by som vysmazila všetko a potom hotové vychladnuté dala do mrazničky.
9. júl 2022
Asi by som z celej zmesi pripravila fasirky, cast vyprazila, kolko zjete a zvysok zamrazila, potom uz len rovno z mrazaku vyprazat.
9. júl 2022
, ja vsetko vyprazim a vychladnute dam do mraznicky