icon
avatar
chesuveroniq
18. jan 2018

Fooderka

Táto stranka resp. aby som bola presnejšia skupina Dnes na obed mi dala veľmi veľa.
Práve táto skupina bola pre mňa iniciatívou založiť si vlastnú stránku a tak posunúť ďalej recepty, ktoré som vytvorila, pretvorila, ktoré ma zaujali. Zistila som totiž, že okrem gulášu a perkeltu viem variť aj pestrejšie, zdravšie a omnoho chutnejšie jedlá.

Ak chcete byť so mnou na mojej ceste, môžete ma podporiť už aj na:

instagrame 🤗 https://www.instagram.com/fooderka
oficiálna stránka: www.fooderka.sk

za podporu ďakujem krásne.
A ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEM.

avatar

das aj recepty?...vyzera to skvele

19. jan 2018
avatar

V priebehu dneska sa posnazim. Len som do noci fotky nahravala 🙂

19. jan 2018
avatar

oki, sa tesim, ja trochu zacinam menit tradicne stravovacie navyky a twoje vyzeraju ako fajn inspiration👍👏

19. jan 2018
avatar

Teraz uz budem pridavat asi skor zdravsie veci. Uz vo velkom studujem recepty 😏 potrebujem dat dokopy trosku zdravicko a viac zeleniny a vyvazenej stravy je vzdy len do plusu 🙂 tak podme na to teda 👏

19. jan 2018
avatar

@chesuveroniq presne a potom sa človek citi aj lepsie,,,myslim nie tak "tazko" ako to obcas býva 😉

19. jan 2018
avatar

Waaw..niky...to vsetko ty? Oooj

1. feb 2018
avatar

Velmi pekny album 🙂

3. feb 2018
avatar

super inšpirácia na varenie/pečenie, ďakujem 😉

6. feb 2018
avatar

@chesuveroniq super album, super receptíky,naberám inšpirácie na varenie a pečenie v novej kuchyni, v novej rúre,,,, môžem zdieľať váš album na svoj blog?

9. feb 2018
avatar

Parada. V novej kuchyni a novej rure sa vari najlepsie!!👍👍samozrejme mozete. Dakujem krasne😊

9. feb 2018
avatar

@chesuveroniq ďakujem pekne ♥

sticker
9. feb 2018
avatar

Mňaaam recepty vyzerajú úžasné, určite vyskúšam ďakujem a budem vás sledovať 😉

11. feb 2018
avatar

Aj naďalej

11. feb 2018
avatar

super receptiky,obdivujem ked sa ti chce ešte aj fotiť,ale zaroven ti dakujem že si 😀

15. feb 2018
avatar

@zuzanatulaiova
@janulik2306 hehe dakujem dievcata 😁🤗

15. feb 2018
avatar

Vau, skvelý album 🙂🙂🙂 budem z neho veeeela čerpať 😊 mne by sa toľko fotiť a písať nechcelo, obdivujem ta a zároveň ti dakujem 😄😘

17. feb 2018
avatar

jeden s najlepších receptárov , čo tu sú

27. feb 2018
avatar

@monulik_t 😍😍😗

27. feb 2018
avatar

@womankc ooo ďakujem krasne. Snad sa najdu aspon niektore recepty co inspiruju 🤗

27. feb 2018
avatar

@chesuveroniq už inšpirovali
😉

28. feb 2018
avatar

Velmi pekny album.uz som hladna ked to vidim

28. feb 2018
avatar

Skvelé fotky. Vyborné jedlá.... len pozor na "zdravé"potraviny. Dať si šalát z paradajky a pod v zimných mesiacoch sa nedá nazvať ako zdravá strava. 😉

28. feb 2018
avatar

Peckaaaaaaa ☺️🤗

1. mar 2018
avatar

Ja sa chcem opýtat, mala ti zje taketo jedls ci jej zvlast varis?

2. mar 2018
avatar

Teda take tie zeleninové jedla, napr. zeleninove placky a tzatziky?

2. mar 2018
avatar

@lindulak zeleninove placky miluje. Tzatziky jej nedávam, nelubi cesnak 🤔ale ja vacsinou tak zdravsie vyvaram pre mna a mojho odkedy je mala v skolke. Varim zdravsie aj cez vikend, ale tak aby aj jej chutilo, miluje zeleninu aj kadejake prilohy ako bulgur,kuskus,pseno...ona je totiz taky srotovnik. Spapa co jej das 🤗

2. mar 2018
avatar

@chesuveroniq to je fajn. Cesnak nezje ani moja.

3. mar 2018
avatar

Jeeej, toto je vážne super album, všetko vyzerá veľmi chutne, my papáme hlavne zeleninové jedlá, tak sa u Vás inšpirujem ☺

10. mar 2018
avatar

Uplne super paradne varenie! 👍 Presne ako si predstavujem a varim aj ja 😍😍😍 takze dakujem, vela z toho urcite vyskusam 😉😎

12. mar 2018
avatar

@katkattf
@veriine jeej dievcata dakujem krasne. Tak nech sa nam dobre vari 😊🤗

13. mar 2018
avatar
16. mar 2018
avatar

Peerfektny album

28. mar 2018
avatar

Tento album je bomba 😉 Super, super receptíky, dakujeeem 😋

8. máj 2018
avatar

Super album a vdaka za recepty. 👍

17. júl 2018
avatar

super inspirativny album 😉

17. júl 2018
avatar

Ooo, vyzera to vsetko super! Baby povedzte mi ako ste na toto naucili deti? Mne hlavne 6-rocny ofrfle vsetko, a ak ma nahodou prepadne zachvat zdravej (zdravsej) stravy tak koneeec. A copana: "mama to nehuti mi!" A je vybavene 🙈. Radsej budu hladni. A mna zasa nebavi varit dve rozne jedla, tak len ticho a nenapadne priberam 😥.

17. júl 2018
avatar

Ja keď vidim všetko krásne jedlo (verím, že aj chutné), mám chuť variť, čo sa u mňa nestáva 😉

18. júl 2018
avatar

Perfektny album, pekne fotky 😘

12. apr 2019
avatar
Komentár bol odstránený