Baby nemáte skúsenosť s poštípaním? na biku ma niečo poštípalo, predpokladám že to bol ovad. To bolo pred 2 mesiacmi. ostal mi tam taký "kráter" po štípanci. asi 2 týždne som to mala červené koleso, ale ani som o tom nevedela. potom to pomaly zmizlo. no a teraz po mesiaci sa mi to ozvalo znova. niektorý den nič a po fyzickej námahe ako po behu alebo po biku sa mi to zjaví cez pol nohy červený fľak a svrbiaci. strašne sa mi nechce ísť stým k dr, ale asi ma to neobíde, lebo to svrbenie ja fakt otravuje. čo mi také niečo dá? idem na bežecké preteky tieto víkendy, tak istotne nechcem ATB. čo také mi na to vedia dať? či má zmysel ísť vôbec k dr.
Ja by som bola u dr uz v priebehu tych 2tyzdnov, co bolo velke cervene miesto po stipanci, podla tvojho opisu to nebolo len bezne zacervenanie ak neprehanas.
mna postipal ovad a mam z toho neuroboreliozu...lebo som to tiez na zaciatku zanedbala 🤐
Asi zobrat krv na testy, a veru na boreliozu su 3t antibiotika....
Ja som.bola zrovna vcera u dr., na konci skolskeho roka ma nieco postipalo.do.ramena a uz tyzden som.unavena,bolia ma klby, herpes na pol pery a ona ze mam si dat vitaminy a prist po 6 tyzdnoch od ustipnutia urobí testy na boreliozu,tak este 2 tyzdne vydržať ☹
co najskôr ist k dr. Kamosku takto postipal a mala veľké zdravotne problémy z ktorých sa dostávala pol roka