icon

Baby poradte mi co je dobre na nervy??? Ja neviem clovek ma chvilu dobru naladu a vzdy sa musi stat nieco co mi ju pokazi:(

avatar

Máš dvíhať telefón.

6. nov 2015
avatar

Najrozumnejsie je nebrat vsetko moc vazne 😉

6. nov 2015
avatar

Persen forte😂😁

6. nov 2015
avatar

Cokolada 😀

6. nov 2015
avatar

treba poľaviť a oddýchnuť si, aj na úkor domácnosti...

6. nov 2015
avatar
cica120
autor

@opicka2 asi ano lebo uz nevladzem stale skacem hore dole a som nervozna potom... Trrba si odpocinut 🙂

6. nov 2015
avatar

@cica120 veľmi dobre to poznáme asi všetky maminy, aj ja to poznám... , a jediné čo naozaj pomáha , je určiť si priority a myslieť aj na seba / viem, je to často ťažké, ale je to treba/.

6. nov 2015
avatar
cica120
autor

@opicka2 mas pravdu len clovek chce mat upratanr navarene a vsetko nappriadku ...taka som ale nebola to az teraz ked som mama ;) ked som byvala s nasimi bolo mi jedno ci je upratane alebo navarene ...

6. nov 2015
avatar

@cica120 ja to poznám 🙂 ale po tom, ako som aj ja bývala veľmi podráždená, tak som prišla napr. na to, že nemusím žehliť, nemusím variť každý deň, a nevadí, keď sú hračky všade 🙂.... ale to som zistila až časom.... , aj ja potrebujem občas svoj čas, keď sa v klude venujem len sebe / aj keď je to 15 minut/..., prajem všetko dobré 🙂, materstvo je krásne, aj keď náročné 🙂

6. nov 2015
avatar
cica120
autor

@opicka2 ano je to krasne hlavne nech su deti zdrave 🙂 aj ja tebe prajem vsetko dobre ;)

6. nov 2015
avatar

@cica120 Ďakujem 🙂

6. nov 2015
avatar

@cica120 Ďakujem za odpísanie

6. nov 2015
avatar
cica120
autor

@laajla neurazaj sa ;)sak som ti napisala sms

6. nov 2015
avatar

@cica120 zavčasu 🙂

7. nov 2015