Baby poradte mi co je dobre na nervy??? Ja neviem clovek ma chvilu dobru naladu a vzdy sa musi stat nieco co mi ju pokazi:(
Najrozumnejsie je nebrat vsetko moc vazne 😉
6. nov 2015
Persen forte😂😁
6. nov 2015
Cokolada 😀
6. nov 2015
treba poľaviť a oddýchnuť si, aj na úkor domácnosti...
6. nov 2015
@cica120 ja to poznám 🙂 ale po tom, ako som aj ja bývala veľmi podráždená, tak som prišla napr. na to, že nemusím žehliť, nemusím variť každý deň, a nevadí, keď sú hračky všade 🙂.... ale to som zistila až časom.... , aj ja potrebujem občas svoj čas, keď sa v klude venujem len sebe / aj keď je to 15 minut/..., prajem všetko dobré 🙂, materstvo je krásne, aj keď náročné 🙂
6. nov 2015
Máš dvíhať telefón.