icon

Dievcata ste tu niektore ktore su na materskej a chodia aj do prace?

avatar

Materska ci rodicovska?

19. okt 2016
avatar
19. okt 2016
avatar

ja som tak bola

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@helka107 rodicovska

@majusqa77 a ako to mate s detmi?

19. okt 2016
avatar

@cica120 starsi je v jasliach, mala u opatrovatelky

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@majusqa77 ale ved to potom co si zarobila tak si dala na jasle a na opatrovatelku nie?

19. okt 2016
avatar

maly bol doma ja v praci

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@nanina11 a skym bol?

19. okt 2016
avatar

@cica120 muz chodieval do prace na obed az /ma taku robotu/ a ja som sa v tom case vracala domov. cast uvazku som mala z domu

19. okt 2016
avatar

@cica120 so susedou 🙂

19. okt 2016
avatar

@cica120 jeho otec robi od pobdelka do piatka, ja robim sobotu, nedelu. Striedame sa.

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@nikoletah to robis brigadne?

19. okt 2016
avatar

@cica120 na polovicny uvazok na dobu neurcitu, odrobim 2x10 hodin a mam potom 5 dni volna

19. okt 2016
avatar

@cica120 ja robim v nemocnici, ale zatial iba nocne, da sa to zvladnut, ked nastupim na denky, bude to horsie

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@nikoletah to mas niaku dobru robotu.ak smiem vediet co robis?

19. okt 2016
avatar

chodím do práce a obe detičky mám v škôlke

19. okt 2016
avatar

Mozes pracovat nie je problem

19. okt 2016
avatar

@cica120 či dobra 😂😂😂 Som zastupkyna v Lidl

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@nikoletah sak to nieje zla robota ci? :D

19. okt 2016
avatar
19. okt 2016
avatar

@cica120 tazska... ale čo ine mi zostane... som spokojna, vyplata chodi na cas a smeny pisu podla dohody...

19. okt 2016
avatar

@cica120 a miesto rodicaku beriem prispevok na starostlivost, kedze obe deti maju menej ako 3 roky, tak 2*280eur

19. okt 2016
avatar
cica120
autor

@majusqa77 a to je ako mozne?/aj ja mam dve deti pod 3 roky a beriem len 200eur plus rodinne

19. okt 2016
avatar

@cica120 musis ale pracovat a potom si poziadat...

19. okt 2016
avatar

@cica120 a teda este - je to na preukazane vydavky - takze ak opatrovatelka, tak musi mat zivnost

19. okt 2016
avatar

Ja pracujem , staršia je v statnej skolke a mladšia v súkromnej jasloskolke.

19. okt 2016