Dievcata ste tu niektore ktore su na materskej a chodia aj do prace?
ano
19. okt 2016
ja som tak bola
19. okt 2016
maly bol doma ja v praci
19. okt 2016
chodím do práce a obe detičky mám v škôlke
19. okt 2016
Mozes pracovat nie je problem
19. okt 2016
Ja pracujem , staršia je v statnej skolke a mladšia v súkromnej jasloskolke.
19. okt 2016
Materska ci rodicovska?