Žienky, prosím vás, ktoré objednávate z Bonprixu nadrozmerné veľkosti, ako sedí tá tabuľka rozmerov? Lebo podľa nej by som mala mať číslo 52 (alebo až 54), ale bežne v obchode kupujem 48-50... tak je to inak číslované alebo je tá tabuľka chybná? Ďakujem...
V bonprixe velkosti nesedia ja sice neobjednavam nadmerne velkosti. Moja velkost je 38 v bonprixe objednavam 36. Všetko je velike. Ale ak ti oblečenie nesadne neni problem vratit. Ja si vždy objednavam viac modelov to čo sa mi nepači nesedi posielam nazad.
Ja som si objednala cislo podla tabulky rozmerov saty a dvakrat by som sa do nich obliekla. Takze o dve cisla mensie potrebujem
Ja tiež objednávam veľkosť 44 a bežne v obchode tiež, takže u mňa sedí.
Ja to mám tak isto ako ty a po väčšine mi sedia 48/50, objednavaj veľkosť akú bezne nosis 🙂
Celkom užitočné je čítať recenzie na ten ktorý výrobok,niekedy je ok velkosť,ktorú bežne nosíš,a inokedy o číslo menšia
Ako co, nieco o cislo mensie, nieco v mojej velkosti ... A prave tiez mat velkost ako ty
Vacsinou su tie recenzie pravdive. Mne sa osvedcilo u neelastickych veci objednavat vacsie cislo a napr u siat alebo dlhych trickach svoje cislo. Mensie som este neobjednavala. Ale ja som velka, normalne nosim aj 54.
Ja bežné kupujem 44 a s bonprix objednávam 42 ale bundy a napr šaty 44 koli prsiam tabuľku ani nekukaj.A dole máš recenzie kde máš napísané či objednať ako bežné nosis alebo o c mensie
v Bonprixe si treba objenavat vzdy o cislo mensie ako nosis
Kati objednaj aku nosis,popripade vratis 😉
Ja som si minuly tyzden objednala rifle brusko prec, nosim 45-48, objednala som 48, na stehnach boli super, len sed strasne nizky, nato ze to malo byt nad pupkom, ja som gombik zapinala 4cm pod pupkom. Tak dnes putovali naspat. Skoda, lebo material sa mi pacil. A podla ich tabulky by som mala mat az 56... co si neviem predstavit ake siroke stehna by boli
Katka, ja by som podla ich tabuliek tiez musela mat velkost na slona, ale do takej by som sa vosla trikrat. Bezne u nich nakupujem v rozmedzi od 42 do 46, podla toho aky druh oblecka (realne vies aka som velka, si ma videla, tak mozes posudit). 😊 Urcite kup take ako bezne nosis a vyskusaj, ak nesadne, mozes vratit.
@kitty88 @olusik112 @zoepikna @monnystar @bakosiatko @mirro @casy @lussy666 @martinusik91 @malinke55 @janulkamartinko @inessa @mexx ďakujem, žienky, ste mi pomohli, tak skúsim popozerať a objednať... ❤
@cicimotinka akurat tento týždeň nam prisli veci čo sme si so segrami.objednali,boli to trojstvrtaky pre seba som dala 44 a segra mi dala.48 že su jej male že mam skúsiť,oboje mi boli rovnako dobre takže vela zavisi od strihu...
@cicimotinka ja pozeram aj recenzie, ale riadim sa podla tych, co maju velkost 44 a vyssie (vacsinou pri recenziach je pisana velkost, aku si dotycna objednala). Napr. teraz naposledy sa mi vyplatilo podla recenzii objednat riflove leginy o cislo mensie a sadli ako uliate (kedze aj silnejsie baby pisali, ze ich bezne cislo im bolo velke), nohavice take tenke letne zas moje bezne cislo a tiez sedia 🙂
@cicimotinka dik za srdiecko ?
Jeéej, presne môj problém... Som rada, že som tu našla takúto tému, lebo aj ja mám teraz problém sa dostať do obchodu... A tá ich tabuľka... Nosím 46/48 a podľa nich by to malo byť 54/56 a keď to chodí ešte o čosi väčšie, tak neviem čo by som s tým robila... 😅🤔
Nikdy som nepozerala tabulku, vzdy si objednavam cislo, ktore bezne nosim (44/46) a na 90% mi veci sedia