Ahojte prosím vás neviete dá sa v košickej zoo zapožičať vozík na ťahanie deti alebo niečo tomu podobné? Ďakujem
V inek zoo ich poziciavaju
24. júl 2020
Ano, boli sme v sobotu a poziciavali, ale napamatam cenu, myslim 2€ poplatok a este zaloha.
24. júl 2020
ale treba prist skoro, lebo vozikov je menej ako zaujemcov
24. júl 2020
Boli sme pred 2 tyzdnami a poziciavaju. Len treba prist skoro, ako pise hore kocka.
24. júl 2020
daanka188
autorĎakujem vám za info 😘
25. júl 2020
Boli sme 2t dozadu ale vozicky neboli. Asi ich pre koronu stiahli.