Dobrý večer, tie čo máte široké lýtka, kde ste zohnali vysoké čižmy, ďakujem
Tak toto by aj mna zaujimalo...
Pridavam sa raz som mala z gabora ale to je asi aj 6rokov dozadu. Teraz mam vyhliadnutu aru ale vyzeraju byt mega uzke
ccc , majú po boku gumu , tiež by som inak nedala žiadne 😒
V Deichmane maju so sirsou sarou. Bud na nete pozriet alebo sa spytat predavacky.
sheego má super široké čižmy, len bohužiaľ už všetky pekné vypredané-... tak či náhodou ste takéto niekde nevideli ?
Nezohnala 😒 podedila som lýtka po starej mame, ona si musela dávať na zákazku robiť čižmy aspoň do pól lýtka, mám jedny čo som zohnala cez stránku OTTO, ale to sú len tak na chvíľku, aj tak ma ťahajú, a tiež to neni dobre na žily mat tak stiahnuté ... už som sa zmierila s tým že na mojich “klátikoch” nosiť krásne vysoké čižmy nebudem
raz som skusala v deichmane, oni mali v predu kozu a vzadu akoby gumu, akurat, ze stali dost a boli uplne nizke, mala som pocit, ze sa prepadam do zadu
pridam sa, dva roky dozadu mi mlada predavacka bola ochotna doniest tusim 20 parov ciziem, ze isto ich obujem, jasne, ze som ziadne nevytiahla, ale ona bola asi tesne po skoleni o provizii zo zisku, vidim zeny s nevytiahnutym zipsom, to sa mi nepaci