Máte niekto skúsenosť s obchodom www.zdravieikrasa.sk??? Zaplatila som 82eur pred tyždnom za produkt od Zory Czoborovej a odvtedy žiadna info o doručení, vybaveni objednávky, telefón nikto nedvíha, na spravy nikto neodpisuje... Ako to riesit???
Obrátila by som sa na SoI a Políciu . Ten eShop je najskôr podvod
@dajania len dneska nezodpovedajú? Pracovala som v eshope a pracovali sme od pondelka do piatka 😂 sobotu by si mohla volať aj 100x
Praveze twnto eshop vyzwra doveryhodne.
@dajania tu posielam meno konatela firmy prevadzkovatela.zora to nieje. https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=370782&SID=2&P=1
@zemiakovysalat ja som tam volala cez týždeň, chápem ze je pred Vianocami, nedvíhaju prišla mi len sms ze mam napísať mail, tak som napisala mail ale samozrejme mi nikto neodpísal. Písala som im správy aj na fb, lebo som si všimla ze tam pridávajú fotky do tých príbehov a úplná ignoracia... Tak ako nechapem
@dajania no na fb v toliych spravach ti odpisu. Prepac, ale neviem co si cakala pred vianocami
@veronikastrickova keď zaplatím 11.decembra s tým ze kuriér to doručí do 2 dní, tak to aj očakávam, ale je 20.decembra a ja nemám ani tovar ani peniaze ani ziadne info... Myslím ze to nie je v poriadku aj keď je pred vianocami
Napis jej na instagram?