Pamatam si na Moskvic 426 🙂
Mali sme uplne stejnu len svetlomodru skodovku 🙂 dalsia bola 120L tmavomodra to boli nejlepsie kary 🙂 🙂 🙂 🙂 pametam si ako si zo mna tatino robil srandu,ze a teraz kukaj z okna ideme bez motoru,zadarmo 🙂 🙂 🙂
Dedova bledomodra stara oktavka, pred 8 r. Sme ju predali.
Podobna foto, nasa bola bledsia.
moji rodičia mali ako prvé auto tohto krásavca 😀
PO Skodovke sme mali žiguli.kombi 🙂
My sme auto V rodine nemali, moji rodičia nemali vodicak. Prvé auto V rodine sme si S mm kúpili až keď sme sa zobrali A založili si vlastnú rodinu, bola so tehotná A mm si robil vodicak, prvé auto bol krásny ojazdený modry Ford escort 🙂 neskôr keď mala dcéra 2,5 roka, som sa odhodlala na kurz aj ja a aj s malým dieťaťom po boku som to zvládla, tak som si na tom forde zajazdil aj ja ešte pred tým ako sme ho predali 🙂
my sme mali Skodu 105, v roku 1983 to bolo super faro 🙂
Moji rodičia kúpili ŠKODA 100 a vydržalo 26 rokov... teda otec bol šikovný, zručný a vedel si dať do poriadku auto, potom si na 70-ku kúpil Felíciu.. My s mm sme si kúpili FAVORIT 135 a vydržal nám 21 rokov... vymenilii sme za Kia ceed 🙂
@helena56800 Favoritku si kúpil náš sused a všetci mu závideli..vtedy to bolo top auto...
@dankaa78 ved manžel si odstal poradovník v Prešove celú noc vo februári či marci, 1987premrzol na kosť, ale pred blokom to bolo "najkrajšie auto", prave vtedy sa začali vyrábať a nedalo sa len tak pozháňať
U nás to bola Lada 🙂







rodičia mali Škodu 1202, takú, ako boli prvé sanitky, čo si pamätám 😀