Dieťa projektu - Ambasádorka na Modrom koníku končí svoju púť a musím povedať,že mi je veľmi smutno...
@1mirka1 bola si perfektná ambasádorka ♥♡♥
#dakujemkoniku
No Mirka ozaj škoda.
28. okt 2015
ale nieeee ☹
28. okt 2015
veľká škoda, Mirka je super ♥
28. okt 2015
Preco je koniec??

28. okt 2015
Ale ona ostane medzi nami aj naďalej A dúfam že si vytvorí vlastnú skupinu 🙂 to čo robila robila skvele, naozaj, zaslúži si veľký potlesk A úctu
28. okt 2015
Mirka je super, neberte nám ju.

28. okt 2015
najlepsia , jednicka nasa 🙂