icon

Dieťa projektu - Ambasádorka na Modrom koníku končí svoju púť a musím povedať,že mi je veľmi smutno...
@1mirka1 bola si perfektná ambasádorka ♥♡♥
#dakujemkoniku

avatar

najlepsia , jednicka nasa 🙂

28. okt 2015
avatar

No Mirka ozaj škoda.

28. okt 2015
avatar

ale nieeee ☹

28. okt 2015
avatar

veľká škoda, Mirka je super ♥

28. okt 2015
avatar

Preco je koniec??

sticker
28. okt 2015
avatar

Ale ona ostane medzi nami aj naďalej A dúfam že si vytvorí vlastnú skupinu 🙂 to čo robila robila skvele, naozaj, zaslúži si veľký potlesk A úctu

28. okt 2015
avatar

Mirka je super, neberte nám ju.

sticker
28. okt 2015