icon
1 / 1
avatar

Mne to pripomina tie obrazy mangala (neviem ako sa presne volaju vies co myslism 😀 ) a ked nie tak tam vidim hviezdu potom 😁

11. jún 2016
avatar

No to sú tie obrázky z tej hračky, kde boli sklíčka a pri otáčaní to robilo rôzne tvary😃 neviem vôbec ako sa to volá....

11. jún 2016
avatar

Ja tam vidím zem s oblohou 😂

11. jún 2016
avatar

Mandala 😀
@timi1012

11. jún 2016
avatar

slnko .

11. jún 2016
avatar

Kaleidoskop.
Mandala. 😉

11. jún 2016
avatar

@darinka395 presne tak 👍😁 dakujem

11. jún 2016
avatar

Obrazok z tocenej hracky, kaleidoskop 😉

11. jún 2016
avatar

Kaleidoskop mandala

11. jún 2016
avatar

Kaleidoskop, mandala 😀😁

11. jún 2016
avatar

mandala

11. jún 2016
avatar

Mandala alebo kaleidoskop alebo ani jedno 😀

11. jún 2016
avatar

kaleidoskop, asi 😀, alebo zase nejaky chytak 😀

11. jún 2016
avatar

Mandala, kaleidoskop 😀

11. jún 2016
avatar

mandala

11. jún 2016
avatar

Ostrov 😀

11. jún 2016
avatar
11. jún 2016
avatar

Mna napadol kaleidoskop....nas od detstva😁

11. jún 2016
avatar

Mandala🙂

11. jún 2016
avatar

kalejdoskop

11. jún 2016
avatar

Ked som si to zvacsila, tak vidim dookola auta a v strede znacku citroen 🙂

11. jún 2016
avatar

Myslím si že to može byť to s čim som sa stihla hrať aj ja ešte ako 7 ročna 🙂 Ale názov odpíšem, lebo si ani za pána nespomenien čj sa to volalo inak 🙂 🙂 🙂
Mandala či kalejdoskop 🙂 🙂

11. jún 2016
avatar

kaleidoskop alebo mandala, žeby 🙂

11. jún 2016
avatar

kaleidoskop

11. jún 2016
avatar

kaleidoskop

11. jún 2016
avatar

Kaleidoskop?

11. jún 2016
avatar

Kaleidoskop

11. jún 2016
avatar

Slnko záhrada obloha a more 🙂

11. jún 2016
avatar

kaleidoskop, mandala

11. jún 2016
avatar

6 hrany bazén obrastený vysokou trávou, aby bol nedostupný 🙂

11. jún 2016
avatar

@timi1012, @emakiki, @blondinka152, @darinka395, @dana2811, @salmonica, @arcsy, @terez26, @henuskah, @tamarik82, @fodka, @3nezabudka3, @december1111, @leusko1, @misuliatko23, @majuska1308, @sendy182, @jesi25, @kittynnkaa, @simona_letova_b, @capriromz, @ketrin71, @slavka_112, @blondkvetinka, @murron, @martinka_martinka, @oriesok, @alfonzo ďakujem vám za tipy.
V podstate máte pravdu - je to kaleidoskop ale ukryla som tam Eiffelovku🙂 Aj tak vás všetky osrdiečkujem a prajem príjemný deň.Teším sa na budúce🙂

11. jún 2016
avatar
11. jún 2016
avatar

Tak trosku som mala tusenie, ze chytak 😀

11. jún 2016
avatar

A dakujem za srdiecko 🙂

11. jún 2016
avatar

@dankaa78 ďakujem veľmi pekne 😘

11. jún 2016
avatar

@3nezabudka3 nie vždy😀

11. jún 2016
avatar

@dankaa78 dakujem😚

11. jún 2016
avatar

@dankaa78 Ďakujeeeem 🙂 🙂 🙂

11. jún 2016
avatar

@dankaa78 dakujem💞💞💞💞💞

11. jún 2016
avatar

DakujeeeeM

11. jún 2016
avatar
11. jún 2016
avatar

dobrý chyták (y)

11. jún 2016