Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  jesi25
  28. máj 2017    Čítané 91x

  Testovanie kozmetiky SKINCODE

  Na úvod mojej recenzie, sa chcem poďakovať Modrému koníku a zástupcom BENU Lekárne za príležitosť testovať kvalitnú švajčiarsku kozmetiku SKINCODE. Skincode poznajú zákazníci už vo viac ako 45 krajinách po celom svete.

  Testovací balíček obsahoval 6 výrobkov Skincode:

  • Skincode All-in-one čistiacu micelárnu vodu
  • Skincode extra jemný omladzujúci pleťový krém
  • Skincode dennú ochrannú a obnovujúcu masku SPF 30
  • Skincode nočný regeneračný krém
  • Skincode revitalizačný očný krém
  • Skincode ochranné pleťové mlieko SPF 50+ (limitovaná edícia)

  Ako prvú som otestovala čistiacu micelárnu vodu All-in-one.

  Základom starostlivosti o pleť je dôkladné čistenie pleti, táto micelárna voda je jemná, obsahuje drobné čiastočky oleja. Po použití som mala pleť jemnú a dôkladne vyčistenú. Používala som ju ráno, aj večer. Túto čistiacu micelárnu vodu veľmi odporúčam. Bola som s ňou maximálne spokojná, dokonale čistí pleť bez pocitu vysušenia.

  Po vyčistení pleti som používala Extra jemný omladzujúci pleťový krém, nanáša sa viditeľná vrstva, ktorá sa necháva pôsobiť 10-15 minút a zmýva sa vlažnou vodou. Používa sa iba večer max. 3 krát do týždňa. Po použití je pleť veľmi jemná, krému nemám čo vytknúť.

  Po dôkladnom vyčistení pleti som používala Skincode revitalizačný očný krém. Nanáša sa iba na očnicové oblúky jemným vklepávaním do očného okolia. Používa sa ráno, aj večer. Používanie tohto očného krému som musela obmedziť, keďže mi veľmi dráždil oči, čo sa prejavovalo štípaním a slzením očí.

  Ďalej som testovala regeneračný nočný krém. S týmto krémom som bola spokojná, ráno som mala pleť jemnú, vláčnu a hydratovanú.

  Ráno po vyčistení pleti micelárnou vodou Skincode som používala Skincode dennú ochrannú a obnovujúcu masku SPF 30. Používa sa ako denný krém v každom ročnom období. Chráni pleť pred UVA a UVB žiarením. Po použití obnovujúcej masky som mala pocit mastnejšej pleti počas dňa čo mi dosť prekážalo. Za veľke plus považujem pumpičkový aplikátor.

  Keďže konečne prišlo teplúčko a slnečné dni, mala som možnosť otestovať aj ochranné pleťové mlieko SPF 50. Nanáša sa 20 minút pred vystavením sa slnku a aplikuje sa podľa potreby každé 2-3 hodiny. Krém má tuhšiu konzistenciu a po aplikácii zanechával na pleti biely povlak, ktorý sa nevstrebal.

  Celkové zhrnutie kozmeriky SKINCODE:

  Kozmetika je veľmi kvalitná a účinná avšak môjmu typu pleti moc nesadla. Zo všetkých výrobkov budem naďalej používať Skincode All-IN-ONE micelárnu vodu. Počas používania micelárnej vody mám dokonale čistú pleť,č o je základ starostlivosti o pleť.

  😂

  jesi25
  25. okt 2016    Čítané 133x

  Náš test s PEPCO

  Ahoj

  Veľmi sme sa potešili,keď nás Modrý koník vybral na testovanie školských potrieb Pepco.Najviac sa testovaniu tešila samozrejme naša prváčka🙂.

  V balíčku, ktorý nám kuriér doniesol obratom sa nachádzali tieto školské potreby

  vrecko na prezúvky

  desiatový box

  gélové perá

  pastelky so strúhatkom

  nožnice

  sada pravítok

  strúhatko s gumou

  sada štetcov

  pero

  2 rôzne peračníky

  plagátové farby.

  Ako prvé sme testovali nožnice,s ktorými dcéra vystrihovala postavičky na angličtinu, s nožnicami sme boli spokojní,sú pevné a dostatočne ostré.

  Ďalej sme testovali desiatový box,ktorý sme mohli porovnať s tým,ktorý sme už mali doma,box je užší,čím je aj lepšie spratnejší do školskej tašky,uzatváranie je dostatočne pevné,dokonca pevnejšie ako na boxe,ktorý sme už mali doma.Box z Pepca používame od testovania každý deň.

  Veľkú radosť mala dcéra pri testovaní sady gélových pier,ktoré má vo veľkej obľube.S gélovými perami sa písalo veľmi dobre a majú krásne žiarivé farby,dosť rýchlo sa míňala náplň,čo je však pri gelových perách bežné.

  Ďalej sme otestovali farebné pastelky,farebných pasteliek sa nachádza v našej domácnosti neúrekom dcérka si veľmi rada kreslí,pastelky su hrubšie,preto sa veľmi dobre držali v ruke a zároveň sme to ocenili pri vyfarbovaní väčších plôch.Veľmi praktické je,že k pastelkám je pribalené aj strúhatko.

  V testovaní sme pokračovali so sadou pravítok,ktoré síce ešte naša školáčka nepoužíva,ale otestovali sme ich pri robení pomocných čiar,bez,ktorých sa momentálne nezaobídeme,pravítka používame takmer každý deň.Pri testovaní sme zistili,že pravítka sú trošku labilnejšie,tým pádom sa možu rýchlejšie zlomiť.Zatiaľ ich máme celé🙂.

  Pri testovaní strúhatka s gumou,ktoré sú v praktickom kryte,sme dospeli k záveru,že iné strúhatko už ani nepoužívame,dcérka ho nosí do školy pravidelne,strúhatko je ostré a ceruzky máme zastrúhané behom pár sekúnd ako ihly🙂.S gumou sme tiež spokojní,pri gumovaní nezanecháva machule ako niektoré gumy,ktoré sme používali pred testom.

  Medzi testovanými potrebami sa nachádzako aj pero,ktoré som otestovala ja,nakoľko naša prváčka s perom ešte nepíše.Pero trošku pri písaní škriabalo a nepomohlo ani dlhšie rozpísanie.

  2 druhy peračníkov sme použili jeden oválneho tvaru na písacie potreby z testu a užší sa nám hodil na úschovu pravítok.Peračníky su pevné,nie je im čo vytknúť.

  Ďalej sme mali možnosť otestovať vrecko na prezúvky,ktoré sme my využili nie na prezúvky,ale na úbor a cvičky na gymnastiku.Vrecko je pevné,s krásnym obľúbeným motívom Frozen.Vrecko používame aj naďalej.

  Na záver testovania sme si nechali pre nás novinku,ktorú sme mali možnosť vyskúšať prvý krát a to sú plagátové farby,pri ich testovaní sme hneď otestovali aj sadu štetcov.S plagátových farieb sme boli s dcérou nadšené,majú krásne sýte farby a veľkou výhodou je ich použiteľnosť s vodou,ale aj bez.Vyskúšali sme oba spôsoby.Trošku sklamanie prišlo pri testovaní štetcov,ktoré majú tenké štetinky a tie nám pri maľovaní odpadávali.

  Toľko z nášho testovania🙂.V závere sa chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať,že sme sa mohli zúčastniť testu školských potrieb Pepco🙂

                       ĎAKUJEME❤