icon

Dobré ránko želám 🙂Dnešná tipovačka za srdiečka🙂...koľko osôb je v aute?

#sutaz
#srdiecka
#citroen

avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

5? 😉

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Dospelak
Dieta
A velmi male babetko

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

To neviem ale myslím že niekto nie je pripútaný :-P

15. máj 2016
avatar

Určite 5....vodic 1,za vodicom 2 a na samom zadu skotoskoto kufre ďalší 2
Pekné ránko

15. máj 2016
avatar

Skoro oprava 😀

15. máj 2016
avatar

2 pripútané a šofér nepripútaný?

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Podla tej auto kolonky to vyzera na 5 obsadených miest?

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Podla mna sedem a z toho piati nepriputany.

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

zda sa ze 5 ale isto je to chytak takze typujem 3 + 2zvieratka alebo 4+1zvieratko

15. máj 2016
avatar

@acikaa áno je to chyták🙂

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Ak je to chytak tak len tri. U nas neukazuje prazdne miesta ako nepriputanych ludi😊

15. máj 2016
avatar

@opicanikola, @sung, @tatiana237, @jasenka, @suzieqiu, @lenocka1108, @ema234, @mami73, @26lenka6, @misha05, @talbotko, @virgina13, @janka900, @kika691, @ada0021, @bamblbi, @rebakah, @dzantica, @katkasofka, @markus21, @ketrin71, @mipeta, @timi1012, @inga93, @december1111, @evinka1989, @fodka, @harper, @erikaemkina, @elaela23, @henuskah, @acikaa, @jesi25 ďakujem vám za vaše tipy, ale správna odpoveď : 2 - v aute som sedela ja s dcérou a neboli sme pripútané🙂 ďalších 5 miest je neobsadených.

Prajem vám príjemný deň a ste vítaní do našej skupinky :
https://www.modrykonik.sk/group/8505/

15. máj 2016
avatar

Dakujém

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Dakujem a to ste na ktorych miestach sedeli? Tue co nesvietia?

15. máj 2016
avatar

@harper presne🙂

15. máj 2016
avatar

@dankaa78 hm, divne. Nie je to pokazene? 😉

15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

Pekny den aj vám...🙂 dakujem🙂

15. máj 2016
avatar

Prave na 1 v autosalone citroen spacetourer. Tiez vyzera dobre 😊

15. máj 2016
avatar

@dankaa78 ďakujem 😊

15. máj 2016
avatar

dakujem

sticker
15. máj 2016
avatar
15. máj 2016
avatar

@dankaa78 dakujem🙂

15. máj 2016
avatar

@harper veru..je dizajnovo krasny🙂

15. máj 2016
avatar

@dankaa78 ďakujeeeeeem za srdiečka, pekný zvyšok nedele

15. máj 2016